Workshop: Holandia i lekcja niderlandzkiego

04.02.2015

/dutchafrikaans/dutch/pics/cache/workshop_141211.jpgTrzeci z serii workshopów w roku akademickim 2014-2015 – czwartek 11.12.2014 – uczniowie z Liceum Ogólnokształcącego nr 1 w Gnieźnie z dwiema nauczycielkami (m.in. Joanną Puk).

Prezentacje:

• Bas van der Ham i dwie studentki 1BA Dutch (Dorota Kowalczewska i Klaudia Norberciak) - Dziwne holenderskie zwyczaje oraz krótka lekcja języka niderlandzkiego

Derde van een reeks workshops in het academisch jaar 2014-2015 – donderdag 11.12.2014 – leerlingen van Liceum Ogólnokształcące nr 1 (een middelbare school) te Gniezno met twee leraressen, waaronder Joanna Puk.

Presentatie:

• Bas van der Ham en twee studentes Nederlands (Dorota Kowalczewska en Klaudia Norberciak - 1BA Dutch) – Merkwaardige Nederlandse gewoonten en een korte les Nederlands