To jest nasza stara strona. Nową stronę naszego zakładu można znaleźć tutaj. - Dit is onze oude website. Onze nieuwe site vind je hier.
The Department of Dutch and South African Studies
Wydział Anglistyki - UAM w Poznaniu
UAM Poznań
Wesja dla komputerów
The Department > Dutch Studies

Bartek en Patrycja, bedankt!

22.06.2020

/dutchafrikaans/dutch/pics/cache/oranjes_bartek_patrycja_icoon.jpgHallo allemaal!

Niestety wirusowa sytuacja pokrzyżowała wszystkim plany, w tym również i nam, dlatego też nie mieliśmy okazji do zorganizowania Dnia Króla i zaplanowanych hoofdroli, a przede wszystkim do pożegnania bardzo ważnych dla naszej studenckiej społeczności osób.

/dutchafrikaans/dutch/pics/oranjes_bartek_patrycja.jpg

Jak wiadomo nie wszyscy bohaterowie noszą peleryny. Naszymi herosami, pomysłodawcami, prowadzącymi i zarządzającymi przez ostatnie lata byli Bartek i Patrycja, którzy aktualnie kończą studia magisterskie.

W imieniu całego Koła Oranjes, wszystkich prowadzących oraz studentów chciałybyśmy podziękować Wam za wszystkie lata działania w kole naukowym. To dzięki Wam wydarzenia na naszym kierunku były przeprowadzone w przyjemnej atmosferze, były też zabawne i interesujące. Dziękujemy za sprawne zarządzanie kołem oraz za pomoc z Waszej strony, po którą można było się zgłosić o każdej porze dnia i nocy. Tworzyliście wspaniały duet, dzięki któremu Oranjes funkcjonowało tak dobrze przez ostatnie lata. Jest nam niesamowicie przykro, że przyszedł czas pożegnania, ale jak wiadomo każdy musi iść w swoją stronę i rozwijać się w tym, co kocha najbardziej. To był ogromny zaszczyt, że mogłyśmy z Wami współpracować

i współtworzyć Oranjes (i nie ma w tym ani grama przesady). Mając Was obok uświadomiłyśmy sobie, jak trudne może być planowanie i tworzenie nowych wydarzeń. Niestety przez sytuację związaną z wirusem nie dałyśmy rady wypróbować własnych sił w prowadzeniu koła, ale liczymy na to, że wszystkie pomysły, które zostały obgadane na spotkaniu Oranjes jeszcze w marcu, zostaną wkrótce zrealizowane. Zrobimy wszystko co w naszej mocy, żeby kontynuować to, co stworzyliście –– bardzo przyjemną atmosferę wśród wszystkich studentów niderlandystyki. Mamy nadzieję, że uda nam się podziękować raz jeszcze, tym razem oficjalnie i w normalnych warunkach. Dziękujemy za wszystkie żarty, pomysły i rozmowy. Jesteście niesamowici! 

Pod spodem wstawiamy rysunek studentki drugiego roku, Marty Walczyk. 

Groetjes!

Martyna, Zuza, Marta i Karolina

Home (The Department)
Wersja dla komputerów
Dutch Studies
Wiadomości
Program studiów
Pracownicy
Dydaktyka
Zdjęcia
Linki
Kontakt
South African Studies
Wiadomości
O nas
Program studiów
Pracownicy
Studenci
Zdjęcia
Kontakt
Werkwinkel
Home
About us
Publications
Contributions
Reviewers
Werkwinkel library
Order
Webmaster: Bas van der Ham