To jest nasza stara strona. Nową stronę naszego zakładu można znaleźć tutaj. - Dit is onze oude website. Onze nieuwe site vind je hier.
The Department of Dutch and South African Studies
Wydział Anglistyki - UAM w Poznaniu
UAM Poznań
Wesja dla komputerów
The Department > Dutch Studies

Teleturniej języka niderlandzkiego "Szóstka z języka", 4 grudnia

19.11.2015

/dutchafrikaans/dutch/pics/cache/6voortaal.jpgSerdecznie zapraszamy na drugą edycję turnieju języka niderlandzkiego "Tien voor taal"! 4 grudnia 2015 r., piątek, godzina 13:00, sala C1

Turniej, połączony z obchodami Sinterklaas, odbywa się już po raz drugi! W zeszłym roku był dużym sukcesem - jak będziemy się bawić w tym roku?

Turniej "Szóstka z języka" powstał na kanwie holenderskiego teleturnieju "Tien voor taal". W turnieju odbywającym się na naszym uniwersytecie zmierzą się ze sobą cztery drużyny. W tym roku drużyny będą nie cztero-, a pięcioosobowe, dołączą do nich bowiem studenci studiów magisterskich na filologii angielskiej (specjalizacja tłumaczenie konferencyjne), którzy uczą się niderlandzkiego jako drugiego języka!

Zapraszamy do tłumnego przybycia i kibicowania reprezentantom swojego roku oraz spędzenia czasu w przemiłej sinterklaasowej atmosferze, którą jak co roku zapewnią nam Oranjes!

TOT ZIENS!

Facebook: https://www.facebook.com/events/842212102555073/

Home (The Department)
Wersja dla komputerów
Dutch Studies
Wiadomości
Program studiów
Pracownicy
Dydaktyka
Zdjęcia
Linki
Kontakt
South African Studies
Wiadomości
O nas
Program studiów
Pracownicy
Studenci
Zdjęcia
Kontakt
Werkwinkel
Home
About us
Publications
Contributions
Reviewers
Werkwinkel library
Order
Webmaster: Bas van der Ham