To jest nasza stara strona. Nową stronę naszego zakładu można znaleźć tutaj. - Dit is onze oude website. Onze nieuwe site vind je hier.
The Department of Dutch and South African Studies
Wydział Anglistyki - UAM w Poznaniu
UAM Poznań
Wesja dla komputerów
The Department > Dutch Studies

Malta Festival

25.02.2015

Nabór na warsztaty do projektu KATALOG BEZSILNOŚCI w ramach Malta Festival Poznań 2015.

Czy bliskie Ci jest uczucie bezsilności lub złości?

Czy uważasz, że w Twoim życiu, albo w sytuacji społecznej coś powinno się zmienić i chciał(a)byś o tym porozmawiać z innymi?

Zgłoś się i weź udział w warsztatach 7 i 8 marca oraz w artystyczno-społecznym projekcie Katalog bezsilności, realizowanym przez reżyserkę Edit Kaldor. Przygotowanie sceniczne nie jest wymagane.

Do projektu zapraszamy mieszkańców Poznania w różnym wieku i o różnym doświadczeniu, razem będziemy dzielić się wiedzą i doświadczeniem bezsilności. Będziemy tworzyć mapę składającą się z szerokiego spektrum przeróżnych historii. Będziemy rozmawiać o systemie, w którym żyjemy i możliwościach zmiany.

W weekendy drugiej połowy maja odbywać się będą próby do pokazu, który zaplanowany jest na czerwiec w ramach Malta Festival Poznań 2015.

Premiera projektu miała miejsce w styczniu 2015 roku w Amsterdamie. Oprócz wersji poznańskiej, powstaje również wersja berlińska i praska, w której biorą udział mieszkańcy każdego z miast.

* * *

Terminy warsztatów: sobota, 7 marca, godz. 18.30-20.30, niedziela 8 marca, godz. 15.00-17.00

Miejsce: Fundacja Malta, przy ul. Ratajczaka 44, I piętro

Jeśli chciał(a)byś wziąć udział w jednym bądź obu warsztatach wyślij zgłoszenie, wpisując w treści maila swoje imię i nazwisko, na adres: bezsilnosc.malta@gmail.com. Osoby, które zgłoszą swój udział otrzymają szczegółowe informacje drogą mailową.

Kooprodukcja: Theatre Frascati (Holandia), Archa Theatre (Czechy), Hebbel am Ufer (Niemcy) & Malta Festival Poznań (Polska). Projekt realizowany jest w ramach europejskiej sieci House of Fire.

Home (The Department)
Wersja dla komputerów
Dutch Studies
Wiadomości
Program studiów
Pracownicy
Dydaktyka
Zdjęcia
Linki
Kontakt
South African Studies
Wiadomości
O nas
Program studiów
Pracownicy
Studenci
Zdjęcia
Kontakt
Werkwinkel
Home
About us
Publications
Contributions
Reviewers
Werkwinkel library
Order
Webmaster: Bas van der Ham