O konferencjiKoło Naukowe Studentów Niderlandystyki “Oranjes” ma przyjemność zaprosić na Studencką Konferencję Małych Filologii (SKoMaFi), organizowaną we współpracy z Wydziałem Anglistyki Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu. Niniejsza konferencja stanowi szansę dla studentów mniejszych kierunków filologicznych na zaprezentowanie szerszej publice różnych aspektów kulturowych i językowych krajów, które są przedmiotem ich studiów. Jednocześnie jest to wyśmienita okazja dla studentów studiów licencjackich i magisterskich na zapoznanie się ze specyfiką konferencji naukowych.

Uczestnicy prezentują swoje badania na dowolny temat związany z literaturą, kulturą lub językiem kraju, którego język studiują. W szczególności zachęcamy do przedstawiania prac licencjackich i magisterskich, które mogą być w trakcie pisania lub już skończone. Dzięki formie plakatowej będzie można otrzymać feedback od współuczestników konferencji, innych studentów oraz pracowników naukowo-dydaktycznych, co może stanowić pomoc i inspirację do dalszych badań.

Konferencja odbędzie się 17 maja 2019 r. w budynku Collegium Novum przy Al. Niepodległości 4 w Poznaniu. Początek o godzinie 11:30.

Wszelkie pytania prosimy kierować na adres mailowy skomafi.2019@gmail.com