Pracownicy przypisani do obciążeń

W oparciu o dane wygenerowane 2021-05-16 20:54:43.788497999 +0200

Powrot do poprzedniej strony

Bytów:
NrObciążenieNazwiska (stanowisko) pracownika
1Centrum Wydziałowe Bilingualism Matters - Administrative CoordinatorZgoła Patrycja (pracownik administracyjny)
2Centrum Wydziałowe Bilingualism Matters- PhD assistantKishchak Victoria (doktorant), Krzysik Iga (doktorant), Lewandowska Halina (doktorant)
3Centrum Wydziałowe Bilingualism Matters- Poznan branch leaderDziubalska-Kołaczyk Katarzyna (profesor)
4Centrum Wydziałowe Bilingualism Matters- centre co-ordinatorJankowiak Katarzyna (adiunkt)
5Centrum Wydziałowe Bilingualism Matters- członek/członkiniBasińska Anna (adiunkt), Broszkiewicz Anna (st.wykładowca dr), Brzoza Bartosz (doktorant), Ewert Anna (profesor uczelni), Hornsby Michael (profesor uczelni), Jończyk Rafał (adiunkt)
6Centrum Wydziałowe Bilingualism Matters- deputy leaderBalas Anna (profesor uczelni), Wrembel Magdalena (profesor uczelni)
7Czasopismo Brain Sciences- Redaktor tematycznyJończyk Rafał (adiunkt)
8Czasopismo PSiCL- Asystent RedaktoraJankowiak Katarzyna (adiunkt), Weckwerth Jarosław (st.wykładowca dr), Żychliński Sylwiusz (adiunkt), Łęska Paulina (adiunkt)
9Czasopismo PSiCL- RedaktorDziubalska-Kołaczyk Katarzyna (profesor)
10Czasopismo SAP- Asystent RedaktoraKizelbach Urszula (adiunkt), Maciulewicz Joanna (profesor uczelni), Zagórska Paulina (adiunkt)
11Czasopismo SAP- Redaktor LiterackiSikorska Liliana (profesor)
12Czasopismo Studia Celtica Posnaniesia- RedaktorHornsby Michael (profesor uczelni), Jędrzejewska-Pyszczak Katarzyna (st.wykładowca dr), Rosiak Karolina (adiunkt)
13Czasopismo Werkwinkel- Asystent RedaktoraWiercińska Katarzyna (adiunkt)
14Czasopismo Werkwinkel- RedaktorKoch Jerzy (profesor), Zajas Paweł (profesor uczelni)
15Dziekana Wydziału AnglistykiPawelczyk Joanna (profesor uczelni)
16Ekspert Szkoły ds. budżetowania i kontrolinguBury Joanna (pracownik administracyjny)
17Ekspert Szkoły ds. ewaluacji działalności naukowejGąsiorowski Piotr (profesor uczelni)
18Ekspert Szkoły ds. projektów krajowych i zagranicznychSowa Wojciech (profesor)
19Ekspert dla celów ewaluacji (kryterium II)Witkoś Jacek (profesor)
20Interdyscyplinarne Studia Doktoranckie - Projekt POWER - P.O. kierownika projektuDylewski Radosław (profesor uczelni)
21Kierowniczka studiów doktoranckichWhyatt Bogusława (profesor uczelni)
22Kierownik Laboratorium Języka i KomunikacjiBromberek-Dyzman Katarzyna (profesor uczelni)
23Kierownik Laboratorium Przetwarzania Mowy i JęzykaKrynicki Grzegorz (naukowo-techniczny)
24Kierownik Pracowni KomputerowejDrewniak Tomasz (pracownik inż.-tech.)
25Kierownik Pracowni Kształcenia Nauczycieli Języka AngielskiegoJankowska Aleksandra (st.wykładowca dr)
26Kierownik Pracowni Literatury KanadyjskiejRzepa Agnieszka (profesor uczelni)
27Kierownik Pracowni Praktycznego Nauczania Języka AngielskiegoŁęska-Drajerczak Iwona (st.wykładowca dr)
28Kierownik Pracowni Studiów CeltyckichHornsby Michael (profesor uczelni)
29Kierownik Pracowni WydawniczejJankowski Michał (st.wykładowca)
30Kierownik Zakładu Angielskiego Językoznawstwa Stosowanego i Dydaktyki Języka AngielskiegoScheffler Paweł (profesor uczelni)
31Kierownik Zakładu Badań nad Tekstami KulturyFabiszak Jacek (profesor uczelni)
32Kierownik Zakładu Historii Języka AngielskiegoKrygier Marcin (profesor uczelni)
33Kierownik Zakładu Językoznawstwa KognitywnegoFabiszak Małgorzata (profesor uczelni)
34Kierownik Zakładu Języków StarogermańskichGąsiorowski Piotr (profesor uczelni)
35Kierownik Zakładu Literatury Angielskiej i Lingwistyki LiterackiejSikorska Liliana (profesor)
36Kierownik Zakładu Polsko-Angielskiego Językoznawstwa PorównawczegoWitkoś Jacek (profesor)
37Kierownik Zakładu Pragmatyki Języka AngielskiegoKopytko Roman (profesor)
38Kierownik Zakładu Socjolingwistyki i Studiów nad DyskursemKiełkiewicz-Janowiak Agnieszka (profesor uczelni)
39Kierownik Zakładu Studiów Nad PrzekłademChmiel Agnieszka (profesor uczelni)
40Kierownik Zakładu Studiów Niderlandzkich i PołudniowoafrykańskichKoch Jerzy (profesor)
41Kierownik Zakładu Studiów PsycholingwistycznychWhyatt Bogusława (profesor uczelni)
42Kierownik Zakładu Współczesnego Języka AngielskiegoDziubalska-Kołaczyk Katarzyna (profesor)
43Kierownik/Kierowniczka Studiów NiestacjonarnychCegłowski Piotr (profesor uczelni)
44Kolorowy Uniwersytet- wykładyJończyk Rafał (adiunkt)
45Komisja Dyscyplinarna dla Doktorantów- członekNaranowicz Marcin (doktorant)
46Komisja Dyscyplinarna dla Studentów- członekEwert Anna (profesor uczelni)
47Komisja Egzaminacyjna PNJA 1 RAF- członekBrzoza Bartosz (doktorant), Domińska Anna Mirosława (wykładowca), Leonard David (st.wykładowca), Mostowski Michał (doktorant)
48Komisja Egzaminacyjna PNJA 1 RAF- przewodniczącyCzembrowska Elźbieta (wykładowca), Jędrzejewska-Pyszczak Katarzyna (st.wykładowca dr)
49Komisja Egzaminacyjna PNJA 2 RAF- członekAnderson Thomas (st.wykładowca), Rysiewicz Jacek (st.wykładowca dr)
50Komisja Egzaminacyjna PNJA 2 RAF- przewodniczącyKul Małgorzata (profesor uczelni)
51Komisja Egzaminacyjna PNJA 3 RAF- członekHarris Simon (st.wykładowca), Lehka-Paul Olha (adiunkt)
52Komisja Egzaminacyjna PNJA 3 RAF- przewodniczącyKokorniak Iwona (profesor uczelni)
53Komisja Egzaminacyjna PNJA Studia Niestacjonarne 1 BA- członekCasale John (st.wykładowca), Lewandowska Halina (doktorant), Mullin Kathryn, Syguła-Janowska Barbara (st.wykładowca)
54Komisja Egzaminacyjna PNJA Studia Niestacjonarne 1 BA- przewodniczącyFrątczak- Dąbrowska Marta (adiunkt), Łęska-Drajerczak Iwona (st.wykładowca dr)
55Komisja Egzaminacyjna PNJA Studia Niestacjonarne 1 MA- członekFrance Robert (st.wykładowca), Jekiel Mateusz, Whyatt Christopher (st.wykładowca), Wilczyńska Elżbieta (st.wykładowca dr)
56Komisja Egzaminacyjna PNJA Studia Niestacjonarne 1 MA- przewodniczącyBronk-Bacon Katarzyna (adiunkt), Pietrala Dawid (adiunkt)
57Komisja Egzaminacyjna PNJA Studia Niestacjonarne 2 BA- członekHarris Simon (st.wykładowca), Krzysik Iga (doktorant), Phillips Colin (st.wykładowca), Żychliński Sylwiusz (adiunkt)
58Komisja Egzaminacyjna PNJA Studia Niestacjonarne 2 BA- przewodniczącyCegłowski Piotr (profesor uczelni), Zagórska Paulina (adiunkt)
59Komisja Egzaminacyjna PNJA Studia Niestacjonarne 3 BA- członekAnderson Thomas (st.wykładowca), Nahumko Shane (st.wykładowca), Śmiecińska Joanna (st.wykładowca), Szczegóła Tomasz (st.wykładowca)
60Komisja Egzaminacyjna PNJA Studia Niestacjonarne 3 BA- przewodniczącyOlsza Małgorzata (adiunkt), Rogos - Hebda Justyna (adiunkt)
61Komisja Egzaminacyjna PNJA Studia Stacjonarne 1 BA- członekBaranowska Karolina (doktorant), Grzywaczewska-Stewart Ewa (wykładowca), Haenze Sabrina (st.wykładowca), Malarski Kamil, Nahumko Shane (st.wykładowca), Rudziński Piotr (doktorant), Szczegóła Tomasz (st.wykładowca), Whyatt Christopher (st.wykładowca)
62Komisja Egzaminacyjna PNJA Studia Stacjonarne 1 BA- przewodniczącyBąk Halszka (adiunkt), Wojciechowska Sylwia (adiunkt), Zydorowicz Paulina (adiunkt)
63Komisja Egzaminacyjna PNJA Studia Stacjonarne 1 MA- członekKielar Maciej (st.wykładowca dr), Newsham Paul (st.wykładowca), Rysiewicz Jacek (st.wykładowca dr), Williams Timothy (st.wykładowca dr)
64Komisja Egzaminacyjna PNJA Studia Stacjonarne 1 MA- przewodniczącyJankowska Aleksandra (st.wykładowca dr), Sawala Krzysztof (st.wykładowca dr)
65Komisja Egzaminacyjna PNJA Studia Stacjonarne 2 BA- członekBroszkiewicz Anna (st.wykładowca dr), Markowicz Marcin (adiunkt), Naranowicz Marcin (doktorant), Zielińska Urszula (wykładowca)
66Komisja Egzaminacyjna PNJA Studia Stacjonarne 2 BA- przewodniczącyWysocka Hanna (st.wykładowca dr), Łęska-Drajerczak Iwona (st.wykładowca dr)
67Komisja Egzaminacyjna PNJA Studia Stacjonarne 3 BA- członekCasale John (st.wykładowca), Jończyk Rafał (adiunkt), Kaźmierski Kamil (adiunkt), Lijewska Agnieszka (adiunkt)
68Komisja Egzaminacyjna PNJA Studia Stacjonarne 3 BA- przewodniczącyDębowska-Kozłowska Kamila (adiunkt), Rogos - Hebda Anna (adiunkt)
69Komisja Egzaminacyjna PNJA Studia Stacjonarne ELTiT 1 BA- członekHalczak Paulina (doktorant), Krzysik Iga (doktorant)
70Komisja Egzaminacyjna PNJA Studia Stacjonarne ELTiT 2 BA- członekLewandowska Halina (doktorant), Zielińska Urszula (wykładowca)
71Komisja Egzaminacyjna PNJA Studia Stacjonarne ELTiT 2 BA- przewodniczącyŚmiecińska Joanna (st.wykładowca)
72Komisja Egzaminacyjna PNJA Studia Stacjonarne ELTiT 3 BA- członekTomczak Ewa (st.wykładowca)
73Komisja Egzaminacyjna PNJA egzamin warunkowy RAF 1 BA- przewodniczącyJędrzejewska-Pyszczak Katarzyna (st.wykładowca dr)
74Komisja Egzaminacyjna PNJN Studia Stacjonarne 1 BA- członekvan der Ham Bas (wykładowca), Wiercińska Katarzyna (adiunkt)
75Komisja Egzaminacyjna PNJN Studia Stacjonarne 1 BA- przewodniczącySaeys Nancy (st.wykładowca)
76Komisja Egzaminacyjna PNJN Studia Stacjonarne 1 MA- członekSaeys Nancy (st.wykładowca), Łyczykowska Małgorzata (wykładowca)
77Komisja Egzaminacyjna PNJN Studia Stacjonarne 1 MA- przewodniczącyDe Louw Robertus (adiunkt)
78Komisja Egzaminacyjna PNJN Studia Stacjonarne 2 BA- członekPaluszek Przemysław (wykładowca), van der Ham Bas (wykładowca), Wiercińska Katarzyna (adiunkt)
79Komisja Egzaminacyjna PNJN Studia Stacjonarne 2 BA- przewdniczącySaeys Nancy (st.wykładowca)
80Komisja Egzaminacyjna PNJN Studia Stacjonarne 2 MA- członekSaeys Nancy (st.wykładowca), Łyczykowska Małgorzata (wykładowca)
81Komisja Egzaminacyjna PNJN Studia Stacjonarne 2 MA- przewodniczącyDe Louw Robertus (adiunkt)
82Komisja Egzaminacyjna PNJN Studia Stacjonarne 3 BA- członekPaluszek Przemysław (wykładowca), van der Ham Bas (wykładowca), Wiercińska Katarzyna (adiunkt)
83Komisja Egzaminacyjna PNJN Studia Stacjonarne 3 BA- przewodniczącySaeys Nancy (st.wykładowca)
84Komisja Egzaminacyjna- egzamin warunkowy PNJA Studia Stacjonarne 1 BA- członekGrzywaczewska-Stewart Ewa (wykładowca), Haenze Sabrina (st.wykładowca)
85Komisja Egzaminacyjna- egzamin warunkowy PNJA Studia Stacjonarne 1 BA- przewodniczącyZydorowicz Paulina (adiunkt)
86Komisja Egzaminacyjna- egzamin warunkowy PNJA Studia Stacjonarne 2 BA- członekMarkowicz Marcin (adiunkt), Wysocka Hanna (st.wykładowca dr), Zielińska Urszula (wykładowca)
87Komisja Egzaminacyjna- egzamin warunkowy PNJA Studia Stacjonarne 2 BA- przewodniczącyŁęska-Drajerczak Iwona (st.wykładowca dr)
88Komisja Etyczna UAM ds. badań naukowych prowadzonych z udziałem ludzi- członek/członkiniPawelczyk Joanna (profesor uczelni)
89Komisja UAM ds. przeciwdziałania dyskryminacji- członek/członkiniJankowiak Katarzyna (adiunkt)
90Komisja Wyborcza Szkoły Nauk o Języku i Literaturze- przewodniczącaDrewniak Dagmara (profesor uczelni)
91Komisja ds. Egzaminów Wstępnych na Międzydziałowe Studia Magisterskie w zakresie Tłumaczenia Specjalistycznego i Zawodowego- członekRemiszewska Katarzyna (st.wykładowca dr)
92Komisja ds. Muzeum UAM- przewodniczącyKiełkiewicz-Janowiak Agnieszka (profesor uczelni)
93Komisja ds. własności intelektualnej UAM- członek/czlonkini SNJLChmiel Agnieszka (profesor uczelni)
94Komisja ds. zatwierdzania Efektów Uczenia się - członekBartnik Ryszard (profesor uczelni), Jankowska Aleksandra (st.wykładowca dr)
95Komisja ds. zatwierdzania Efektów Uczenia się- przewodniczącyTajsner Przemysław (profesor)
96Komisja senacka ds. ocen okresowych członków zespołów oceniających- członekFabiszak Jacek (profesor uczelni)
97Komitet Organizacyjny Konferencji LIES- administracjaBiuro Obsługi Wydziału
98Komitet Organizacyjny Konferencji MESS- administracjaBiuro Obsługi Wydziału
99Komitet Organizacyjny Konferencji ODNoWA- administracjaNowak Agnieszka (pracownik administracyjny)
100Komitet Organizacyjny Konferencji ODNoWA- członekJankowska Aleksandra (st.wykładowca dr), Zielińska Urszula (wykładowca)
101Komitet Organizacyjny Konferencji ODNoWA- przewodniczącyBroszkiewicz Anna (st.wykładowca dr)
102Komitet Organizacyjny Konferencji PLM- administracjaBury-Galubińska Agnieszka (pracownik administracyjny), Bury Joanna (pracownik administracyjny), Biuro Obsługi Wydziału, Kaczmarek-Górzyńska Joanna (pracownik administracyjny)
103Komitet Organizacyjny Konferencji PLM- członekNaranowicz Marcin (doktorant), Weckwerth Jarosław (st.wykładowca dr)
104Komitet Organizacyjny Konferencji PLM- przewodniczącyDziubalska-Kołaczyk Katarzyna (profesor)
105Komitet Organizacyjny Konferencji YLMP- administracjaBiuro Obsługi Wydziału
106Komitet Organizacyjny Konferencji YLMP- członekDobkiewicz Patryk (doktorant), Jankowiak Katarzyna (adiunkt)
107Komitet Organizacyjny Konferencji YLMP- przewodniczącyPawelczyk Joanna (profesor uczelni)
108Konsultantka Rady Wydawnictwa Naukowego UAM- językoznawstwoBalas Anna (profesor uczelni)
109Konsultantka Rady Wydawnictwa Naukowego UAM- literaturoznawstwoMaciulewicz Joanna (profesor uczelni)
110Koordynator Kierunku - Kierunek English Studies: Literature and CultureBartnik Ryszard (profesor uczelni)
111Koordynator Kierunku- Studia niderlandystyczneKoch Jerzy (profesor)
112Koordynator PNJA na Filologii NiderlandzkiejDrwal Małgorzata (adiunkt), Kuhn Karen (st.wykładowca)
113Koordynator PNJA na RAFCzembrowska Elźbieta (wykładowca)
114Koordynator PNJA na Studia Niestacjonarne 1 stopniaSyguła-Janowska Barbara (st.wykładowca)
115Koordynator PNJA na Studia Niestacjonarne BASyguła-Janowska Barbara (st.wykładowca)
116Koordynator PNJA na Studia Niestacjonarne MAWilczyńska Elżbieta (st.wykładowca dr)
117Koordynator PNJA na WAŁęska-Drajerczak Iwona (st.wykładowca dr)
118Koordynator PNJA na studia stacjonarne Comunicative Practice 1BA, 2 BAWojciechowska Sylwia (adiunkt)
119Koordynator PNJA na studia stacjonarne Fonetyka 1BA, 2BAZydorowicz Paulina (adiunkt)
120Koordynator PNJA na studia stacjonarne Gramatyka 1BA, 2 BA, 3BA, 1MAZielińska Urszula (wykładowca)
121Koordynator PNJA na studia stacjonarne Integrated Skills 1BAJankowska Aleksandra (st.wykładowca dr)
122Koordynator PNJA na studia stacjonarne Integrated Skills 2BAWhyatt Christopher (st.wykładowca)
123Koordynator PNJA na studia stacjonarne Integrated Skills 3BA, 1MANewsham Paul (st.wykładowca)
124Koordynator PNJA na studia stacjonarne SpeakingZielińska Urszula (wykładowca)
125Koordynator PNJA na studia stacjonarne TłumaczeniaRemiszewska Katarzyna (st.wykładowca dr)
126Koordynator PNJA na studia stacjonarne WritingKaszubski Przemysław (st.wykładowca dr)
127Koordynator PNJA na studia stacjonarne Writing 1BAGrzywaczewska-Stewart Ewa (wykładowca)
128Koordynator PNJA na studia stacjonarne Writing 1MAPhillips Colin (st.wykładowca)
129Koordynator PNJA na studia stacjonarne Writing 2BAHarris Simon (st.wykładowca)
130Koordynator PNJA na studia stacjonarne Writing 3BANahumko Shane (st.wykładowca)
131Koordynator Proseminariów oraz seminariówJędrzejewska-Pyszczak Katarzyna (st.wykładowca dr)
132Koordynator Współpracy z Bazą Wiedzy UAMGąsiorowski Piotr (profesor uczelni)
133Koordynator ds. angielskojęzycznej strony UAMDylewski Radosław (profesor uczelni), Michalski Grzegorz (st.wykładowca dr)
134Koordynator ds. e-learninguKrynicki Grzegorz (naukowo-techniczny)
135Koordynator ds. programu CEEPUS (Niderlandy)Zajas Paweł (profesor uczelni)
136Koordynator ds. układania testów PNJA na WAJankowska Aleksandra (st.wykładowca dr), Łęska-Drajerczak Iwona (st.wykładowca dr)
137Koordynator kierunku - Filologia angielsko-celtyckaHornsby Michael (profesor uczelni)
138Koordynator komponentuCommunicative Orientrd Language Practice na kierunku English Studies Literature and CultureKielar Maciej (st.wykładowca dr)
139Koordynator kursów na RAFJędrzejewska-Pyszczak Katarzyna (st.wykładowca dr)
140Koordynator modyfikacji sylabusów PRKKielar Maciej (st.wykładowca dr)
141Koordynator przedmiotu - Acedemically Oriented English Practice - Writing 1-2 BA ELTITŚmiecińska Joanna (st.wykładowca)
142Koordynator przedmiotu - Fonetyka i Fonologia języka angielskiegoWeckwerth Jarosław (st.wykładowca dr)
143Koordynator przedmiotu - Historia Języka AngielskiegoKrygier Marcin (profesor uczelni)
144Koordynator przedmiotu - Historia USASkirecki Tomasz (st.wykładowca dr)
145Koordynator przedmiotu - Historia Wysp BrytyjskichSkirecki Tomasz (st.wykładowca dr)
146Koordynator przedmiotu - Historia literatury USAOlsza Małgorzata (adiunkt)
147Koordynator przedmiotu - Historia literatury angielskiej po 1900 rokuSetecka Agnieszka (profesor uczelni)
148Koordynator przedmiotu - Historia literatury brytyjskiej przed 1900Sikorska Liliana (profesor)
149Koordynator przedmiotu - Językoznawstwo ogólne dla filologii angielskiejJelec Anna (adiunkt)
150Koordynator przedmiotu - Językoznawstwo ogólne dla filologii angielsko-chińskiejFabiszak Małgorzata (profesor uczelni)
151Koordynator przedmiotu - Składnia i morfologia języka AngielskiegoTajsner Przemysław (profesor)
152Koordynator przedmiotu - Studia kulturowe angielskiego obszaru językowegoWilczyńska Elżbieta (st.wykładowca dr)
153Koordynator przedmiotu - Teoria literatury i kulturyMaciulewicz Joanna (profesor uczelni)
154Koordynator przedmiotu- Introduction to literary and cultural studiesMaciulewicz Joanna (profesor uczelni)
155Koordynator specjalizacji - Specjalizacja Język i Komunikacja w MediachKaźmierczak Janusz (profesor uczelni)
156Koordynator specjalizacji - Specjalizacja Kognitywne Językoznawstwo StosowaneLijewska Agnieszka (adiunkt)
157Koordynator specjalizacji - Specjalizacja Literatura i Kultura AmerykańskaBoczkowska Kornelia (adiunkt)
158Koordynator specjalizacji - Specjalizacja PołudniowoafrykńskaKoch Jerzy (profesor)
159Koordynator specjalizacji - Specjalizacja TeatrologicznaGizło Dagmara (adiunkt)
160Koordynator specjalizacji - Specjalizacja Tłumaczenia KonferencyjneChmiel Agnieszka (profesor uczelni)
161Koordynator specjalizacji - Specjalizacja Tłumaczenia PisemnePerdek Magdalena (st.wykładowca dr)
162Koordynator specjalizacji - Specjalizacja nauczycielska(blok dydaktyczny)Jankowska Aleksandra (st.wykładowca dr)
163Koordynator specjalizacji - Specjalizacja ogólnaKielar Maciej (st.wykładowca dr)
164Koordynator specjalizacji - Specjalizacja tłumaczeniowaPerdek Magdalena (st.wykładowca dr)
165Koordynator specjalizacji- Specjalizacja australijsko-nowozelandzkaBurzyńska Katarzyna (adiunkt)
166Koordynator specjalizacji- Specjalizacja kanadyjskaRzepa Agnieszka (profesor uczelni)
167Koordynator specjalności- Specjalność Theatre and Drama in EnglishGizło Dagmara (adiunkt)
168Koordynator specjalności- Specjalność filologia angielsko-chińskaRutkowska Hanna (profesor uczelni)
169Koordynator szkoleń TEAMS, Moodle dla studentów WAZielińska Urszula (wykładowca)
170Koordynator szkoleń TEAMS, Moodle dla wykładowców PNJAKaszubski Przemysław (st.wykładowca dr)
171Koordynator/Koordynatorka Projekty TEAMEwert Anna (profesor uczelni)
172Koordynatorka Kierunku- Kierunek English Liguistics Theories, Interfaces, TechnologiesWrembel Magdalena (profesor uczelni)
173Koordynatorka Wydziałowa projektu POWER UJWrembel Magdalena (profesor uczelni)
174Koordynatorka ds. planu zajęćPerdek Magdalena (st.wykładowca dr)
175Koordynatorka programu Erasmus +Ratajczak Magdalena (pracownik administracyjny)
176Koordynatot specjalności prowadzonych wspólnie z IFR WNCiszek - Kiliszewska Ewa (profesor uczelni)
177Kurator Zakładu Studiów nad PrzekłademWhyatt Bogusława (profesor uczelni)
178Kurs dokształcający Publishing In top journals- kierownikKrygier Marcin (profesor uczelni)
179Laboratorium Języka i Komunikacji LCL - pracownikBrzoza Bartosz (doktorant), Naranowicz Marcin (doktorant), Witczak Olga (doktorant)
180Laboratorium ds. projektów krajowych i zagranicznych - kierownikSowa Wojciech (profesor)
181Lokalny Administrator Bezpieczeństwa InformacjiFrydrychewicz Agnieszka (pracownik inż.-tech.)
182Obserwator Okręgowej Komisji EgzaminacyjnejBroszkiewicz Anna (st.wykładowca dr), Zielińska Urszula (wykładowca)
183Opiekun Koła Naukowego American Literature BLaStOlsza Małgorzata (adiunkt)
184Opiekun Koła Naukowego Canadian Literature in Perspective CLIPDrewniak Dagmara (profesor uczelni)
185Opiekun Koła Naukowego CelticRosiak Karolina (adiunkt)
186Opiekun Koła Naukowego Culture VulturesBoczkowska Kornelia (adiunkt)
187Opiekun Koła Naukowego Dutch Philology "Oranjes"De Louw Robertus (adiunkt)
188Opiekun Koła Naukowego History of English LanguageKrygier Marcin (profesor uczelni)
189Opiekun Koła Naukowego Language & Gender & Sexuality LaGeSPawelczyk Joanna (profesor uczelni)
190Opiekun Koła Naukowego Language and Communication in Media and Politics LANCOMBennett Samuel (adiunkt)
191Opiekun Koła Naukowego Love Lit ClubJarząb- Napierała Joanna (adiunkt), Pomeroy Jeremy (st.wykładowca dr)
192Opiekun Koła Naukowego PSYCHOLinguisticsLehka-Paul Olha (adiunkt)
193Opiekun Koła Naukowego Phon&PhonBalas Anna (profesor uczelni)
194Opiekun Koła Naukowego PhontasticsKul Małgorzata (profesor uczelni)
195Opiekun Koła Naukowego Research in English Applied Linguistics REALWach Aleksandra (profesor uczelni)
196Opiekun Koła Naukowego Syn&SinŻychliński Sylwiusz (adiunkt)
197Opiekun Koła Naukowego Teachers in Practice TiPBroszkiewicz Anna (st.wykładowca dr)
198Opiekun Praktyk Niepedagogicznych kierunek English Linguistics: Theories, Interfaces, TechnologiesMacedulska Katarzyna (adiunkt)
199Opiekun Praktyk Niepedagogicznych kierunek English Studies: Literature and CultureMacedulska Katarzyna (adiunkt)
200Opiekun Praktyk Niepedagogicznych kierunek Filologia (spec. Filologia Niderlandzka)Drwal Małgorzata (adiunkt)
201Opiekun Praktyk Niepedagogicznych kierunek Filologia AngielskaBuchowska-Greaves Dominika (adiunkt dr hab)
202Opiekun Praktyk Niepedagogicznych kierunek Filologia Angielsko-ChińskaMacedulska Katarzyna (adiunkt)
203Opiekun Praktyk dla DoktorantówKrygier Marcin (profesor uczelni), Olsza Małgorzata (adiunkt)
204Opiekun praktyk pedagogicznych Studia NiestacjonarneBasińska Anna (adiunkt), Jankowska Aleksandra (st.wykładowca dr)
205Opiekun praktyk pedagogicznych Studia Stacjonarne (BA,MA)Basińska Anna (adiunkt), Broszkiewicz Anna (st.wykładowca dr)
206Opiekun roku 1 BA Studia Niestacjonarne Filologia AngielskaRogos - Hebda Justyna (adiunkt)
207Opiekun roku 1 BA Studia Stacjonarne ELTiT, English Culture, Ang-Chin, Ang-CeltJelec Anna (adiunkt)
208Opiekun roku 1 BA Studia Stacjonarne Filologia AngielskaKaźmierski Kamil (adiunkt)
209Opiekun roku 1 MA Studia Niestacjonarne Filologia AngielskaWilczyńska Elżbieta (st.wykładowca dr)
210Opiekun roku 1 MA Studia Stacjonarne Filologia AngielskaJończyk Rafał (adiunkt)
211Opiekun roku 1BA Studia Stacjonarne-Studia NiderlandystyczneSaeys Nancy (st.wykładowca)
212Opiekun roku 1MA Studia Stacjonarne-Studia NiderlandystyczneDe Louw Robertus (adiunkt)
213Opiekun roku 2 BA Studia Niestacjonarne Filologia AngielskaFrątczak- Dąbrowska Marta (adiunkt)
214Opiekun roku 2 BA Studia Stacjonarne ELTiT, English Culture, Ang-Chin, Ang-CeltDębowska-Kozłowska Kamila (adiunkt)
215Opiekun roku 2 BA Studia Stacjonarne Filologia AngielskaŁęska Paulina (adiunkt)
216Opiekun roku 2 BA Studia Stacjonarne- Filologia NiderlandzkaSaeys Nancy (st.wykładowca)
217Opiekun roku 2 MA Studia Niestacjonarne Filologia AngielskaKielar Maciej (st.wykładowca dr)
218Opiekun roku 2 MA Studia Stacjonarne Filologia AngielskaBronk-Bacon Katarzyna (adiunkt)
219Opiekun roku 2 MA Studia Stacjonarne- Filologia NiderlandzkaWenderski Michał (adiunkt), Wiercińska Katarzyna (adiunkt)
220Opiekun roku 3 BA Studia Stacjonarne Filologia AngielskaZagórska Paulina (adiunkt)
221Opiekun roku 3 BA Studia Niestacjonarne Filologia AngielskaOlsza Małgorzata (adiunkt)
222Opiekun roku 3 BA Studia Stacjonarne ELTiT, English Culture, Ang-Chin, Ang-CeltLehka-Paul Olha (adiunkt)
223Opiekun roku 3 BA Studia Stacjonarne-Filologia NiderlandzkaDrwal Małgorzata (adiunkt)
224Opiekun zagranicznych studentówRatajczak Magdalena (pracownik administracyjny)
225Organizator spotkań naukowych WA Friday LecturesWhyatt Bogusława (profesor uczelni)
226Osoba odpowiedzialna za systemy informatyczneDrewniak Tomasz (pracownik inż.-tech.)
227P.O. Kierowniczki Laboratorium Neuronauki JęzykaOrzechowska Paula (adiunkt dr hab)
228P.O. Kierownika Pracowni Leksykologii i LeksykografiiChmiel Agnieszka (profesor uczelni)
229P.O. Kierownika Zakładu Literatury AmerykańskiejFabiszak Jacek (profesor uczelni)
230PRK- PNJA syllabus update- członekCzembrowska Elźbieta (wykładowca), Grzywaczewska-Stewart Ewa (wykładowca), Harris Simon (st.wykładowca), Jankowska Aleksandra (st.wykładowca dr), Kaszubski Przemysław (st.wykładowca dr), Nahumko Shane (st.wykładowca), Newsham Paul (st.wykładowca), Phillips Colin (st.wykładowca), Syguła-Janowska Barbara (st.wykładowca), Whyatt Christopher (st.wykładowca), Wojciechowska Sylwia (adiunkt), Zielińska Urszula (wykładowca), Zydorowicz Paulina (adiunkt), Łęska-Drajerczak Iwona (st.wykładowca dr)
231Pełnomocnik/Pełnomocniczka Dziekany ds. Muzeum UAMWłodarczyk Matylda (profesor uczelni)
232Pełnomocnik/Pełnomocniczka Dziekany ds. Uniwersytetu OtwartegoMacedulska Katarzyna (adiunkt)
233Pełnomocnik/Pełnomocniczka Dziekany ds. finansówBury Joanna (pracownik administracyjny)
234Pełnomocnik/Pełnomocniczka Dziekany ds. koordynacji procesu naukowo-dydaktycznegoWrembel Magdalena (profesor uczelni)
235Pełnomocnik/Pełnomocniczka Dziekany ds. kształcenia na odległośćKaszubski Przemysław (st.wykładowca dr)
236Pełnomocnik/Pełnomocniczka Dziekany ds. pomocy materialnejŚmiecińska Joanna (st.wykładowca)
237Pełnomocnik/Pełnomocniczka Dziekany ds. programu USOSMajdowska Klaudia (pracownik administracyjny)
238Pełnomocnik/Pełnomocniczka Dziekany ds. studiów prowadzonych łącznie z Wydziałem Pedagogiczno-Artystycznym w KaliszuWitkoś Jacek (profesor)
239Pełnomocnik/Pełnomocniczka Dziekany ds. sylabusów i punktów ECTSWach Aleksandra (profesor uczelni)
240Pełnomocnik/Pełnomocniczka Dziekany ds. zarządzania witryną internetowąMichalski Grzegorz (st.wykładowca dr)
241Podkomisja Rekrutacyjna na studia Licencjackie Niestacjonarne Filologia Angielska- sekretarzMałecka Magdalena (pracownik administracyjny), Piotrowska-Gotowała Magdalena (pracownik administracyjny)
242Podkomisja Rekrutacyjna na studia Licencjackie Stacjonarne Filologia Angielska- przewodniczącyWłodarczyk Matylda (profesor uczelni)
243Podkomisja Rekrutacyjna na studia Licencjackie Stacjonarne Filologia Angielska- sekretarzDzierżewska Joanna (pracownik administracyjny), Żychliński Sylwiusz (adiunkt)
244Podkomisja Rekrutacyjna na studia Licencjackie Stacjonarne Filologia Niderlandzka- przewodniczącyZajas Paweł (profesor uczelni)
245Podkomisja Rekrutacyjna na studia Licencjackie Stacjonarne Filologia Niderlandzka- sekretarzWenderski Michał (adiunkt)
246Podkomisja Rekrutacyjna na studia Licencjackie Stacjonarne Filologia- przewodniczącyBartnik Ryszard (profesor uczelni)
247Podkomisja Rekrutacyjna na studia Licencjackie Stacjonarne Filologia- sekretarzDzierżewska Joanna (pracownik administracyjny), Olsza Małgorzata (adiunkt)
248Podkomisja Rekrutacyjna na studia Magisterskie Niestacjonarne Filologia Angielska- sekretarzMałecka Magdalena (pracownik administracyjny), Piotrowska-Gotowała Magdalena (pracownik administracyjny), Żychliński Sylwiusz (adiunkt)
249Podkomisja Rekrutacyjna na studia Magisterskie Stacjonarne Filologia Angielska- sekretarzDzierżewska Joanna (pracownik administracyjny)
250Podkomisja Rekrutacyjna na studia Magisterskie Stacjonarne Filologia Niderlandzka- przewodniczącyZajas Paweł (profesor uczelni)
251Podkomisja Rekrutacyjna na studia Magisterskie Stacjonarne Filologia Niderlandzka- sekretarzDrwal Małgorzata (adiunkt), Piotrowska-Gotowała Magdalena (pracownik administracyjny)
252Podkomisja Rekrutacyjna na wyjazdy pracowników Wydziału Anglistyki w ramach programu Erasmus+ STA i STT - członek/członkiniGąsiorowski Piotr (profesor uczelni), Ratajczak Magdalena (pracownik administracyjny)
253Podkomisja Rekrutacyjna na wyjazdy pracowników Wydziału Anglistyki w ramach programu Erasmus+ STA i STT - przewodniczącyDylewski Radosław (profesor uczelni)
254Prodziekan ds. Nauki i ewaluacji naukowejGąsiorowski Piotr (profesor uczelni)
255Prodziekan ds. kształceniaFabiszak Jacek (profesor uczelni)
256Prodziekan ds. współpracy międzynarodowej i relacji z otoczeniem społeczno-gospodarczymDylewski Radosław (profesor uczelni)
257Prodziekana ds. studenckichSetecka Agnieszka (profesor uczelni)
258Prorektorka kierująca Szkołą Nauk o Języku i LiteraturzeDziubalska-Kołaczyk Katarzyna (profesor)
259Przedstawiciel WA w OPoN(platforma polskich niderlandystów)De Louw Robertus (adiunkt)
260Rada Biblioteki Filologicznej Novum- członekMaciulewicz Joanna (profesor uczelni), Rzepa Agnieszka (profesor uczelni), Włodarczyk Matylda (profesor uczelni)
261Rada Centrum Informatycznego - przedstawiciel WADrewniak Tomasz (pracownik inż.-tech.)
262Rada Centrum Zarządzania Infrastrukturą i Projektami Informatycznymi- przedstawiciel WAKaszubski Przemysław (st.wykładowca dr)
263Rada Dziekańska - członek/członkiniBromberek-Dyzman Katarzyna (profesor uczelni), Bury-Galubińska Agnieszka (pracownik administracyjny), Cegłowski Piotr (profesor uczelni), Chmiel Agnieszka (profesor uczelni), Drewniak Dagmara (profesor uczelni), Drewniak Tomasz (pracownik inż.-tech.), Dylewski Radosław (profesor uczelni), Dziubalska-Kołaczyk Katarzyna (profesor), Fabiszak Jacek (profesor uczelni), Fabiszak Małgorzata (profesor uczelni), Gąsiorowski Piotr (profesor uczelni), Górna Aldona (pracownik administracyjny), Jankowski Michał (st.wykładowca), Kiełkiewicz-Janowiak Agnieszka (profesor uczelni), Koch Jerzy (profesor), Kopytko Roman (profesor), Krynicki Grzegorz (naukowo-techniczny), Krygier Marcin (profesor uczelni), Orzechowska Paula (adiunkt dr hab), Rzepa Agnieszka (profesor uczelni), Scheffler Paweł (profesor uczelni), Setecka Agnieszka (profesor uczelni), Sikorska Liliana (profesor), Sowa Wojciech (profesor), Whyatt Bogusława (profesor uczelni), Witkoś Jacek (profesor), Łęska-Drajerczak Iwona (st.wykładowca dr)
264Rada Dziekańska - przewodniczącaPawelczyk Joanna (profesor uczelni)
265Rada Naukowa Szkoły Doktorskiej- przedstawiciel/przedstawicielka SNJLRzepa Agnieszka (profesor uczelni)
266Rada Programowa Grupy Kierunków Studiów - członek/członkiniBartnik Ryszard (profesor uczelni), Kaszubski Przemysław (st.wykładowca dr), Rosiak Karolina (adiunkt), Rzepa Agnieszka (profesor uczelni), Scheffler Paweł (profesor uczelni), Wach Aleksandra (profesor uczelni), Wrembel Magdalena (profesor uczelni), Zajas Paweł (profesor uczelni)
267Rada Programowa Grupy Kierunków Studiów - przewodniczącyFabiszak Jacek (profesor uczelni)
268Rada Programowa Kierunku Filologia SNJL- członek/członkiniRutkowska Hanna (profesor uczelni), Zajas Paweł (profesor uczelni)
269Rada Programowa Kierunku Studiów Filologia Angielska z Pedagogiką na WPA w Kaliszu- członekWitkoś Jacek (profesor)
270Rada Samorządu Doktorantów- członekSzczepankiewicz Piotr (doktorant)
271Rada Samorządu Doktorantów- przewodniczącyNaranowicz Marcin (doktorant)
272Rada Samorządu Doktorantów- wiceprzewodniczącyDobkiewicz Patryk (doktorant)
273Rada Szkoły Doktorskiej Nauk o Języku i Literaturze- członkiniPawelczyk Joanna (profesor uczelni)
274Rada UAM ds. oceny Jednostek Pozawydziałowych- przewodniczącyDylewski Radosław (profesor uczelni)
275Rada Wydawnicza Wydawnictwa Naukowego UAM- członekBalas Anna (profesor uczelni)
276Rada ds. Kształcenia Szkoły Nauk o Języku i Literaturze - członekFabiszak Jacek (profesor uczelni), Wach Aleksandra (profesor uczelni)
277Rada ds. Projektu EPICUR Uniwersytetu Europejskiego na UAM - członekDylewski Radosław (profesor uczelni)
278Redaktor Korespondent do współpracy z Zespołem redakcyjnym UAM. TVTurski Marcin (st.wykładowca)
279Redaktor wydziałowy OmegaPSiRJekiel Mateusz
280Rzecznik prasowy WATurski Marcin (st.wykładowca)
281Sejmik Doktorantów- wydziałowy delegatSzczepankiewicz Piotr (doktorant)
282Sekretarrz czasopisma Polish-Anglosaxon StudiesKruk-Buchowska Zuzanna (adiunkt)
283Senacka Komisja ds. Komunikacji i Odpowiedzialności Społecznej- przewodniczący/przewodniczącaJankowiak Katarzyna (adiunkt)
284Senat- członek/członkiniJankowiak Katarzyna (adiunkt)
285Społeczny Inspektor pracySawala Krzysztof (st.wykładowca dr)
286Studia Podyplomowe Język Angielski w Wychowaniu Przedszkolnym i Nauczaniu Początkowym- kierowniczkaBasińska Anna (adiunkt)
287Studia Podyplomowe Kształcenia Tłumaczy Specjalistycznych- kierownikMazur Iwona (adiunkt)
288Studia Podyplomowe Kształcenie Nauczycieli Języka Angielskiego- kierownikRysiewicz Jacek (st.wykładowca dr)
289Studia Podyplomowe Zintegrowane Nauczanie Przedmiotowo-Językowe- kierownikJankowska Aleksandra (st.wykładowca dr)
290Studia Podyplomowe: Metodyka Języka Angielskiego w Edukacji Elementarnej- KierowniczkaBasińska Anna (adiunkt)
291Studia doktoranckie w projekcie POWER - KierownikBromberek-Dyzman Katarzyna (profesor uczelni)
292Stylesheet WAKrynicki Grzegorz (naukowo-techniczny), Malarski Kamil
293Techniques of Effective Language Learning - członkiniBasińska Anna (adiunkt), Lehka-Paul Olha (adiunkt), Zielińska Urszula (wykładowca), Łęska-Drajerczak Iwona (st.wykładowca dr)
294Techniques of Effective Language Learning - organizatorBroszkiewicz Anna (st.wykładowca dr), van der Ham Bas (wykładowca)
295URLOP CAŁY ROKDziemianko Anna (profesor uczelni), Joby Christopher (prof. wizytujący), Kajzer-Wietrzny Marta (adiunkt), Kilarski Marcin (profesor uczelni), Krawczak-Glynn Karolina (profesor uczelni), Listewnik Marta (adiunkt), Sikora-Sabat Anna (adiunkt)
296URLOP I SEMESTRKruk-Buchowska Zuzanna (adiunkt), Rataj Karolina (adiunkt)
297Uczelniany Zespół Odwoławczy- przedstawiciel WAWitkoś Jacek (profesor)
298Uniwersytecka Rada ds. Kształcenia- Przedstawiciel/ Przedstawicielka SNJLJankowska Aleksandra (st.wykładowca dr)
299Webleader - Biuro Obsługi Studenta-studia niestacjonarne portale społecznościoweMałecka Magdalena (pracownik administracyjny)
300Webleader - Biuro Obsługi Studenta-studia niestacjonarne strona WAMałecka Magdalena (pracownik administracyjny)
301Webleader - Biuro Obsługi WydziałuNowak Agnieszka (pracownik administracyjny)
302Webleader - Laboratorium Innowacji Edukacyjnych i Technologii JęzykowychBasińska Anna (adiunkt)
303Webleader - Laboratorium KomputeroweSzczypiński Tomasz (pracownik inż.-tech.)
304Webleader - Laboratorium Kształcenia Nauczycieli Języka AngielskiegoJankowska Aleksandra (st.wykładowca dr)
305Webleader - Laboratorium Praktycznego Nauczania Języka AngielskiegoSzczegóła Tomasz (st.wykładowca)
306Webleader - Laboratorium WydawniczeJankowski Michał (st.wykładowca)
307Webleader - Pracownia Leksykografii i LeksykologiiPerdek Magdalena (st.wykładowca dr)
308Webleader - Pracownia Literatury KanadyjskiejDrewniak Dagmara (profesor uczelni), Markowicz Marcin (adiunkt)
309Webleader - Pracownia Studiów CeltyckichRosiak Karolina (adiunkt)
310Webleader - Zakład Angielskiego Językoznawstwa Stosowanego i Dydaktyki Języka AngielskiegoBaranowska Karolina (doktorant)
311Webleader - Zakład Badań nad Tekstami KulturySkirecki Tomasz (st.wykładowca dr)
312Webleader - Zakład Historii Języka AngielskiegoKrygier Marcin (profesor uczelni)
313Webleader - Zakład Językoznawstwa KognitywnegoDobkiewicz Patryk (doktorant)
314Webleader - Zakład Języków StarogermańskichJekiel Mateusz
315Webleader - Zakład Literatury AmerykańskiejOlsza Małgorzata (adiunkt)
316Webleader - Zakład Literatury Angielskiej i Lingwistyki LiterackiejFrątczak- Dąbrowska Marta (adiunkt)
317Webleader - Zakład Polsko-Angielskiego Językoznawstwa PorównawczegoWiland Bartosz (profesor uczelni)
318Webleader - Zakład Pragmatyki Języka AngielskiegoJończyk Rafał (adiunkt)
319Webleader - Zakład Socjolingwistyki i Studiów nad DyskursemZabielska Magdalena (adiunkt)
320Webleader - Zakład Studiów Niderlandzkich i Południowoafrykańskichvan der Ham Bas (wykładowca)
321Webleader - Zakład Studiów PsycholingwistycznychTomczak Ewa (st.wykładowca)
322Webleader - studia doktoranckieBiela-Giero Magdalena (pracownik administracyjny), Mostowski Michał (doktorant)
323Webleader - studia niestacjonarneZagórska Paulina (adiunkt)
324Webleader - studia podyplomoweBasińska Anna (adiunkt)
325Webleader - studia stacjonarneJekiel Mateusz
326Writing Centre- Koordynator/KoordynatorkaHaenze Sabrina (st.wykładowca)
327Writing Centre- członek/członkiniKaszubski Przemysław (st.wykładowca dr), Mullin Kathryn
328Współredaktor czasopisma Polish-Anglosaxon StudiesKaźmierczak Janusz (profesor uczelni)
329Wydziałowa Komisja Ekonomiczna Doktorantów- członekKrzysik Iga (doktorant), Kłaniecki Beniamin (doktorant), Naranowicz Marcin (doktorant)
330Wydziałowa Komisja Ekonomiczna Doktorantów- przewodniczącyŚmiecińska Joanna (st.wykładowca)
331Wydziałowa Komisja Ekonomiczna Studentów- członekFrenszek Aleksandra (student)
332Wydziałowa Koordynatorka Projektu EPICURWrembel Magdalena (profesor uczelni)
333Wydziałowa Koordynatorka Projektu KOLaboratoriumWrembel Magdalena (profesor uczelni)
334Wydziałowa Koordynatorka Systemu EZDZgoła Patrycja (pracownik administracyjny)
335Wydziałowa Koordynatorka ds. Kontaktów z AbsolwentamiBąk Halszka (adiunkt)
336Wydziałowa komisja oceniająca nauczycieli akademickich- członek/członkiniDziubalska-Kołaczyk Katarzyna (profesor), Łęska-Drajerczak Iwona (st.wykładowca dr)
337Wydziałowa komisja oceniająca nauczycieli akademickich- przewodniczącaPawelczyk Joanna (profesor uczelni)
338Wydziałowa podkomisja stypendialna - przewodniczącaŚmiecińska Joanna (st.wykładowca)
339Wydziałowy Koordynator ds. studentów z niepełnosprawnościami oraz kontaktu z Poradnią Rozwoju i Wsparcia Psychicznegovan der Ham Bas (wykładowca)
340Wydziałowy Korespondent Uniwersyteckiego Systemu InformacjiTurski Marcin (st.wykładowca)
341Wydziałowy Zespół ds. Projektu EPICUR - członek/członkiniBasińska Anna (adiunkt), Ewert Anna (profesor uczelni), Jończyk Rafał (adiunkt)
342Wydziałowy Zespół ds. oceny jakości kształcenia- członekWoźniakowski Łukasz (doktorant)
343Wydziałowy kierownik treści- IntranetMichalski Grzegorz (st.wykładowca dr)
344Zespołu ds. ewaluacji jakości działalności naukowej UAM- członek/członkiniGąsiorowski Piotr (profesor uczelni), Lew Robert (profesor)
345Zespoły doradcze grupy specjalności: filologia romańska z filologią angielską, filologia angielska z filologią germańską, filologia germańska z filologią angielskąPerdek Magdalena (st.wykładowca dr)
346Zespoły doradcze kierunku studiów filologia, specjalność filologia chińsko-angielskaRutkowska Hanna (profesor uczelni), Zagórska Paulina (adiunkt)
347Zespól ds. monitorowania stanu publikacji naukowych pracowników SNJL - członek/członkiniGąsiorowski Piotr (profesor uczelni), Lew Robert (profesor)
348Zespół Przygotowania Komputerowego Testów oraz szkoleń komputerowych osób układających zadania testowe w zakresie obróbki komputerowej testów- członekJankowski Michał (st.wykładowca), Laboratorium Wydawnicze
349Zespół ds. Egzaminów końcowych Specjalizacja Tłumaczenia Pisemnego- członekAdamczyk-Żylińska Marika (wykładowca), Perdek Magdalena (st.wykładowca dr), Remiszewska Katarzyna (st.wykładowca dr)
350Zespół ds. Egzaminów końcowych Wydziałowe Studia Tłumaczenia Konferencyjnego 1MA- członekTurski Marcin (st.wykładowca)
351Zespół ds. Egzaminów końcowych Wydziałowe Studia Tłumaczenia Specjalistycznego i Zawodowego- członekOlsza Małgorzata (adiunkt), Remiszewska Katarzyna (st.wykładowca dr)
352Zespół ds. Egzaminów końcowych program Tłumaczenia Konferencyjnego-członekJelec Anna (adiunkt)
353Zespół ds. Egzaminów wstępnych 1BA Specjalizacja Tłumaczeniowa- członekDobkiewicz Patryk (doktorant), Jelec Anna (adiunkt), Kapis Michał (doktorant), Markowicz Marcin (adiunkt), Mazur Iwona (adiunkt), Remiszewska Katarzyna (st.wykładowca dr), Witczak Olga (doktorant)
354Zespół ds. Egzaminów wstępnych 1MA Specjalizacja Tłumaczenie Pisemne- członekOlsza Małgorzata (adiunkt), Perdek Magdalena (st.wykładowca dr)
355Zespół ds. Planów Zajęć- członek/członkiniDzierżewska Joanna (pracownik administracyjny), Majdowska Klaudia (pracownik administracyjny), Nowak Agnieszka (pracownik administracyjny), Ziemny Aleksander (pracownik administracyjny)
356Zespół ds. Strategii Rozwoju UAM- przedstawiciel/przedstawicielka SNJLPawelczyk Joanna (profesor uczelni)
357Zespół ds. angielskojęzycznej strony Wydziału Anglistyki- członek/członkiniBennett Samuel (adiunkt), Dylewski Radosław (profesor uczelni), Jelec Anna (adiunkt), Kaszubski Przemysław (st.wykładowca dr), Mazur Iwona (adiunkt), Michalski Grzegorz (st.wykładowca dr)
358Zespół ds. grafiki i materiałów promocyjnychZajączkowska Agnieszka (doktorant)
359Zespół ds. kaształcenia na odległość- członek/ członkiniBąk Halszka (adiunkt), Jekiel Mateusz, Krynicki Grzegorz (naukowo-techniczny), Malarski Kamil, Zielińska Urszula (wykładowca)
360Zespół ds. kształcenia na odległość- kierownik/kierowniczkaKaszubski Przemysław (st.wykładowca dr)
361Zespół ds. obciążeń dydaktycznych- członek/ członkiniDzierżewska Joanna (pracownik administracyjny), Kul Małgorzata (profesor uczelni), Nowak Agnieszka (pracownik administracyjny), Perdek Magdalena (st.wykładowca dr), Wrembel Magdalena (profesor uczelni), Ziemny Aleksander (pracownik administracyjny), Zydorowicz Paulina (adiunkt), Łęska-Drajerczak Iwona (st.wykładowca dr)
362Zespół ds. obciążeń dydaktycznych- kierownik zespołuFabiszak Jacek (profesor uczelni)
363Zespół ds. obciążeń pozadydaktycznych- członekSetecka Agnieszka (profesor uczelni), Wrembel Magdalena (profesor uczelni)
364Zespół ds. obciążeń pozadydaktycznych- kierownik ZespołuPawelczyk Joanna (profesor uczelni)
365Zespół ds. opracowania strategii UAM- członek/członkiniWrembel Magdalena (profesor uczelni)
366Zespół ds. opracowania szczegółowych kryteriów oceny okresowej nauczycieli akademickich SNJL - członek/członkiniPawelczyk Joanna (profesor uczelni), Zajas Paweł (profesor uczelni)
367Zespół ds. promocji i współpracy z otoczeniemMichalski Grzegorz (st.wykładowca dr)
368Zespół ds. promocji Wydziału - członek/ członkiniDe Louw Robertus (adiunkt), Jankowiak Katarzyna (adiunkt), Michalski Grzegorz (st.wykładowca dr), Nowak Agnieszka (pracownik administracyjny), Skirecki Tomasz (st.wykładowca dr)
369Zespół ds. reformy kursu 'writing/pisanie' w ramach PNJA- członek/członkiniBąk Halszka (adiunkt), Casale John (st.wykładowca), Haenze Sabrina (st.wykładowca), Śmiecińska Joanna (st.wykładowca)
370Zespół ds. reformy kursu 'writing/pisanie' w ramach PNJA- koordynatorNahumko Shane (st.wykładowca)
371Zespół ds. reformy kursu 'writing/pisanie' w ramach PNJA- z-ca koordynatoraKaszubski Przemysław (st.wykładowca dr)
372Zespół ds. rocznego wynagrodzenia motywacyjnego - sekretarzKudelska Ewa (pracownik administracyjny)
373Zespół ds. rocznego wynagrodzenia motywacyjnego- członekBury-Galubińska Agnieszka (pracownik administracyjny), Mazur Iwona (adiunkt), Piotrowska-Gotowała Magdalena (pracownik administracyjny), Wrembel Magdalena (profesor uczelni), Zajas Paweł (profesor uczelni), Łęska-Drajerczak Iwona (st.wykładowca dr)
374Zespół ds. rocznego wynagrodzenia motywacyjnego- przewodniczącaPawelczyk Joanna (profesor uczelni)
375Zespół ds. strategii SNJL - członek/członkiniWłodarczyk Matylda (profesor uczelni)
376Zespół ds. strategii i rozwoju Wydziału Anglistyki- Kierownik/ KierowniczkaWrembel Magdalena (profesor uczelni)
377Zespół ds. strategii i rozwoju Wydziału Anglistyki- członek/ członkiniBury Joanna (pracownik administracyjny), Jankowiak Katarzyna (adiunkt), Zajas Paweł (profesor uczelni)
378Zespół ds. szkoleń pracowników i studentów MS TEAMS, MoodleBąk Halszka (adiunkt), De Louw Robertus (adiunkt), Jekiel Mateusz, Malarski Kamil, Szczepankiewicz Piotr (doktorant)
379Zespół ds. szkoleń wykładowców PNJA Communicative Practice 1BA- członek/członkiniZielińska Urszula (wykładowca)
380Zespół ds. szkoleń wykładowców PNJA Gramatyka- członek/członkiniRemiszewski Michał (st.wykładowca dr), Zielińska Urszula (wykładowca)
381Zespół ds. szkoleń wykładowców PNJA Integrated Skills 1BA- członek/członkiniJankowska Aleksandra (st.wykładowca dr)
382Zespół ds. szkoleń wykładowców PNJA Integrated Skills 2BA-1MA- członek/członkiniNewsham Paul (st.wykładowca), Whyatt Christopher (st.wykładowca), Zielińska Urszula (wykładowca)
383Zespół ds. szkoleń wykładowców PNJA Writing 1BA- członek/członkiniBąk Halszka (adiunkt)
384Zespół ds. szkoleń wykładowców PNJA Writing 2BA-1MA członek/członkiniHaenze Sabrina (st.wykładowca)
385Zespół ds. szkoleń wykładowców PNJA Wymowa- członek/członkiniZydorowicz Paulina (adiunkt)
386Zespół ds. tłumaczeń UAM- członek/członkiniRemiszewska Katarzyna (st.wykładowca dr), Turski Marcin (st.wykładowca)
387Zespół odpowiedzialny za przygotowanie, realizację i testowanie portalu pracownika- członek/członkiniBury-Galubińska Agnieszka (pracownik administracyjny)
388Zespół poprawiający prace Pisanie 1MA niestacjonarneFrance Robert (st.wykładowca), Wilczyńska Elżbieta (st.wykładowca dr), Williams Timothy (st.wykładowca dr)
389Zespół projekt POWER Uniwersytet Dostępny na WA- członek/członkiniJekiel Mateusz, Jelec Anna (adiunkt), Krynicki Grzegorz (naukowo-techniczny), Malarski Kamil, Weckwerth Jarosław (st.wykładowca dr), Wrembel Magdalena (profesor uczelni)
390Zespół projekt POWER Uniwersytet Dostępny na WA- koordynator/ koordynatorkaZydorowicz Paulina (adiunkt)
391Zespół projekt TEAM- członek/członkiniHornsby Michael (profesor uczelni), Wach Aleksandra (profesor uczelni)
392Zespół przygotowujący materiały do opracowania statystycznego egzaminów PNJA (spreadsheets oraz system obliczania wyników egzaminów)- członekJankowski Michał (st.wykładowca), Laboratorium Wydawnicze, Sawala Krzysztof (st.wykładowca dr)
393Zespół układający testy PNJA na studia stacjonarne 3 BA- członekAnderson Thomas (st.wykładowca), Casale John (st.wykładowca), Dębowska-Kozłowska Kamila (adiunkt), France Robert (st.wykładowca), Jończyk Rafał (adiunkt), Kielar Maciej (st.wykładowca dr), Lijewska Agnieszka (adiunkt), Nahumko Shane (st.wykładowca), Newsham Paul (st.wykładowca), Rogos - Hebda Anna (adiunkt), Scheffler Paweł (profesor uczelni), Williams Timothy (st.wykładowca dr), Łęska-Drajerczak Iwona (st.wykładowca dr)
394Zespół układający testy PNJA na studia stacjonarne 1 BA- członekAnderson Thomas (st.wykładowca), Broszkiewicz Anna (st.wykładowca dr), Casale John (st.wykładowca), France Robert (st.wykładowca), Haenze Sabrina (st.wykładowca), Halczak Paulina (doktorant), Harris Simon (st.wykładowca), Jankowska Aleksandra (st.wykładowca dr), Jankowiak Katarzyna (adiunkt), Jędrzejewska-Pyszczak Katarzyna (st.wykładowca dr), Kielar Maciej (st.wykładowca dr), Mullin Kathryn, Phillips Colin (st.wykładowca), Rogos - Hebda Justyna (adiunkt), Syguła-Janowska Barbara (st.wykładowca), Szczegóła Tomasz (st.wykładowca), Tomczak Ewa (st.wykładowca), Wojciechowska Sylwia (adiunkt), Zajas Paweł (profesor uczelni), Zbierska-Sawala Anna (st.wykładowca dr), Zielińska Urszula (wykładowca), Łęska-Drajerczak Iwona (st.wykładowca dr)
395Zespół układający testy PNJA na studia stacjonarne 1 MA- członekAnderson Thomas (st.wykładowca), Casale John (st.wykładowca), Dębowska-Kozłowska Kamila (adiunkt), France Robert (st.wykładowca), Jończyk Rafał (adiunkt), Kielar Maciej (st.wykładowca dr), Lijewska Agnieszka (adiunkt), Nahumko Shane (st.wykładowca), Newsham Paul (st.wykładowca), Rogos - Hebda Anna (adiunkt), Scheffler Paweł (profesor uczelni), Williams Timothy (st.wykładowca dr), Łęska-Drajerczak Iwona (st.wykładowca dr)
396Zespół układający testy PNJA na studia stacjonarne 2 BA- członekAnderson Thomas (st.wykładowca), Broszkiewicz Anna (st.wykładowca dr), Casale John (st.wykładowca), France Robert (st.wykładowca), Haenze Sabrina (st.wykładowca), Halczak Paulina (doktorant), Harris Simon (st.wykładowca), Jankowska Aleksandra (st.wykładowca dr), Jankowiak Katarzyna (adiunkt), Jędrzejewska-Pyszczak Katarzyna (st.wykładowca dr), Kielar Maciej (st.wykładowca dr), Phillips Colin (st.wykładowca), Rogos - Hebda Justyna (adiunkt), Rosiak Karolina (adiunkt), Syguła-Janowska Barbara (st.wykładowca), Szczegóła Tomasz (st.wykładowca), Tomczak Ewa (st.wykładowca), Whyatt Christopher (st.wykładowca), Wojciechowska Sylwia (adiunkt), Zajas Paweł (profesor uczelni), Zbierska-Sawala Anna (st.wykładowca dr), Zielińska Urszula (wykładowca), Łęska-Drajerczak Iwona (st.wykładowca dr)
397Zespół układający testy PNJA na studia stacjonarne- koordynatorJankowska Aleksandra (st.wykładowca dr)
398Zespół układający testy na studia stacjonarne Gapped Sentences- członekMullin Kathryn, Phillips Colin (st.wykładowca)
399Zespół układający testy na studia stacjonarne Open Cloze- członekNahumko Shane (st.wykładowca), Newsham Paul (st.wykładowca), Whyatt Christopher (st.wykładowca), Williams Timothy (st.wykładowca dr)
400Zespół wsparcia metodycznego dla doktorantów- członek/członkiniKrygier Marcin (profesor uczelni), Wojciechowska Sylwia (adiunkt)
401nie przypisanoAdamska-Sałaciak Arleta (profesor), Administracja Konferencji, Ambroży Paulina (profesor uczelni), Bobowska Małgorzata (doktorant), Chojnicka Joanna (post-doc), Dekier Jakub (doktorant), Demczur Kinga (pracownik administracyjny), De Piazz Troy (st.wykładowca), Droździał-Szelest Krystyna (profesor uczelni), Dzierla Jerzy (doktorant), Dziekanat Studiów Niestacjonarnych i Podyplomowych, Dziekanat Studiów Stacjonarnych, Gapska Dominika (pracownik administracyjny), Hu Saizhu (doktorant), Janicka Agata (doktorant), Jones Martyna (st.wykładowca dr), Khanzhyn Dmytro (doktorant), Kim Ronald (profesor uczelni), Kononenko Alona (doktorant), Koprowska Halina (pracownik administracyjny), Korpal Paweł (adiunkt), Kowalkowska Ewa (pracownik administracyjny), Kuhn Wiesław (profesor uczelni), Kułak Krystyna (doktorant), Maciejewska Eliza (doktorant), Makowska Marta (pracownik administracyjny), Olesiejko Jacek (adiunkt), Olszewska Ewa (doktorant), Paciorkowski Tomasz (doktorant), Powalska-Mugaj Aleksandra (pracownik administracyjny), Laboratorium Komputerowe, Puzia-Sobieska Olga (doktorant), Salamon Patrycja (doktorant), Schwartz Geoffrey (profesor uczelni), Stałanowska Patrycja (pracownik administracyjny), Stachura Paweł (profesor uczelni), Wąsik Elżbieta (profesor uczelni), Wiśniewska-Przymusińska Malwina (doktorant), Wojtkowiak Ewelina (doktorant), Yao Yu (doktorant)