Pracownicy przypisani do obciążeń

W oparciu o dane wygenerowane 2019-06-19 02:01:06.093887974 +0200

Powrot do poprzedniej strony

Bytów:
NrObciążenieNazwiska (stanowisko) pracownika
1Administrator platformy e-learningowej WA MoodleKaszubski Przemysław (st.wykładowca dr)
2Bilingualism Matters - Administrative CoordinatorZgoła Patrycja (pracownik administracyjny)
3Bilingualism Matters- PhD assistantKishchak Victoria (doktorant), Krzysik Iga (doktorant), Lewandowska Halina (doktorant)
4Bilingualism Matters- Poznan branch leaderDziubalska-Kołaczyk Katarzyna (prof.zw.)
5Bilingualism Matters- centre co-ordinatorBrzoza Bartosz (doktorant), Jankowiak Katarzyna (adiunkt)
6Bilingualism Matters- deputy leaderWrembel Magdalena (prof.nadzw.)
7Bilingualism Matters- popularyzacja naukiBasińska Anna (adiunkt), Broszkiewicz Anna (st.wykładowca dr), Bromberek-Dyzman Katarzyna (prof.nadzw.), Ewert Anna (prof.nadzw.), Hornsby Michael (prof.nadzw.), Rataj Karolina (adiunkt)
8Czasopismo MEM- Asystent RedaktoraBronk-Bacon Katarzyna (adiunkt)
9Czasopismo MEM- RedaktorSikorska Liliana (prof.zw.)
10Czasopismo PSiCL- Asystent RedaktoraKaźmierski Kamil (adiunkt), Krawczak Karolina (adiunkt), Weckwerth Jarosław (st.wykładowca dr)
11Czasopismo PSiCL- RedaktorDziubalska-Kołaczyk Katarzyna (prof.zw.)
12Czasopismo Polish-Anglosaxon Studies- RedaktorLipoński Wojciech (prof.zw.)
13Czasopismo SAP- Asystent RedaktoraKizelbach Urszula (adiunkt), Maciulewicz Joanna (adiunkt), Zagórska Paulina (adiunkt)
14Czasopismo SAP- Redaktor LiterackiSikorska Liliana (prof.zw.)
15Czasopismo Studia Celtica Posnaniesia- RedaktorHornsby Michael (prof.nadzw.), Jędrzejewska-Pyszczak Katarzyna (st.wykładowca dr), Rosiak Karolina (st.wykładowca dr)
16Czasopismo Werkwinkel- Asystent RedaktoraWiercińska Katarzyna (adiunkt)
17Czasopismo Werkwinkel- RedaktorKoch Jerzy (prof.zw.), Zajas Paweł (prof.nadzw.)
18Czasopismo Yearbook of PLM- Asystent RedaktoraKaźmierski Kamil (adiunkt)
19Członek Rady UAM ds. Kształcenia na OdległośćRemiszewski Michał (st.wykładowca dr)
20Członek Rady Wydziału Anglistyki z wyboruAmbroży Paulina (prof.nadzw.), Bury-Galubińska Agnieszka (pracownik administracyjny), Bury Joanna (pracownik administracyjny), De Louw Robertus (adiunkt), Drewniak Tomasz (pracownik inż.-tech.), Dylewski Radosław (prof.nadzw.), Fabiszak Jacek (prof.nadzw.), Fabiszak Małgorzata (prof.nadzw.), Gąsiorowski Piotr (prof.nadzw.), Górna Aldona (pracownik administracyjny), Kiełkiewicz-Janowiak Agnieszka (prof.nadzw.), Koch Jerzy (prof.zw.), Kopytko Roman (prof.zw.), Krygier Marcin (prof.nadzw.), Pawelczyk Joanna (prof.nadzw.), Rzepa Agnieszka (prof.nadzw.), Scheffler Paweł (prof.nadzw.), Setecka Agnieszka (prof.nadzw.), Sikorska Liliana (prof.zw.), Skirecki Tomasz (st.wykładowca dr), Tajsner Przemysław (prof.zw.), Turski Marcin (adiunkt), Whyatt Bogusława (prof.nadzw.), Wiśniewska Malwina (doktorant), Witkoś Jacek (prof.zw.), Wojciechowska Sylwia (adiunkt), Zajas Paweł (prof.nadzw.)
21Członek Rady Wydziału Anglistyki z wyboru- głos doradczyKoprowska Halina (pracownik administracyjny), Wrembel Magdalena (prof.nadzw.)
22Interdyscyplinarne Centrum Przetwarzania Mowy i Języka- DyrektorDziubalska-Kołaczyk Katarzyna (prof.zw.)
23Interdyscyplinarne Studia Doktoranckie "Innovative language research in interdisciplinary perspectives: psychology, sociology and technology"-Projekt POWER-kierownikRataj Karolina (adiunkt)
24KRK- PNJA syllabus update- członekCzembrowska Elźbieta (wykładowca), Grzywaczewska-Stewart Ewa (wykładowca), Harris Simon (st.wykładowca), Nahumko Shane (st.wykładowca), Newsham Paul (st.wykładowca), Phillips Colin (st.wykładowca), Remiszewski Michał (st.wykładowca dr), Syguła-Janowska Barbara (st.wykładowca), Szczegóła Tomasz (st.wykładowca), Whyatt Christopher (st.wykładowca), Zabielska Magdalena (adiunkt), Zielińska Urszula (wykładowca), Zydorowicz Paulina (adiunkt)
25Kierownik Laboratorium Języka i KomunikacjiBromberek-Dyzman Katarzyna (prof.nadzw.)
26Kierownik Laboratorium Neuronauki JęzykaRataj Karolina (adiunkt)
27Kierownik Laboratorium Przetwarzania Mowy i JęzykaKrynicki Grzegorz (naukowo-techniczny)
28Kierownik Pracowni Innowacji Edukacyjnych i Technologii JęzykowychRemiszewski Michał (st.wykładowca dr)
29Kierownik Pracowni KomputerowejDrewniak Tomasz (pracownik inż.-tech.)
30Kierownik Pracowni Kształcenia Nauczycieli Języka AngielskiegoJankowska Aleksandra (st.wykładowca dr)
31Kierownik Pracowni Literatury KanadyjskiejRzepa Agnieszka (prof.nadzw.)
32Kierownik Pracowni Praktycznego Nauczania Języka AngielskiegoŁęska-Drajerczak Iwona (st.wykładowca dr)
33Kierownik Pracowni WydawniczejJankowski Michał (st.wykładowca)
34Kierownik Zakładu Angielskiego Językoznawstwa Stosowanego i Dydaktyki Języka AngielskiegoScheffler Paweł (prof.nadzw.)
35Kierownik Zakładu Badań nad Tekstami KulturyFabiszak Jacek (prof.nadzw.)
36Kierownik Zakładu Historii Języka AngielskiegoKrygier Marcin (prof.nadzw.)
37Kierownik Zakładu Językoznawstwa KognitywnegoFabiszak Małgorzata (prof.nadzw.)
38Kierownik Zakładu Języków StarogermańskichGąsiorowski Piotr (prof.nadzw.)
39Kierownik Zakładu Leksykografii i LeksykologiiAdamska-Sałaciak Arleta (prof.zw.)
40Kierownik Zakładu Literatury AmerykańskiejAmbroży Paulina (prof.nadzw.)
41Kierownik Zakładu Literatury Angielskiej i Lingwistyki LiterackiejSikorska Liliana (prof.zw.)
42Kierownik Zakładu Polsko-Angielskiego Językoznawstwa PorównawczegoWitkoś Jacek (prof.zw.)
43Kierownik Zakładu Pragmatyki Języka AngielskiegoKopytko Roman (prof.zw.)
44Kierownik Zakładu Socjolingwistyki i Studiów nad DyskursemKiełkiewicz-Janowiak Agnieszka (prof.nadzw.)
45Kierownik Zakładu Studiów Niderlandzkich i PołudniowoafrykańskichKoch Jerzy (prof.zw.)
46Kierownik Zakładu Współczesnego Języka AngielskiegoDziubalska-Kołaczyk Katarzyna (prof.zw.)
47Komisja Dyscyplinarna dla Doktorantów- członekKorpal Paweł (adiunkt)
48Komisja Dyscyplinarna dla Nauczycieli AkademickichTajsner Przemysław (prof.zw.)
49Komisja Dyscyplinarna dla Studentów- członekEwert Anna (prof.nadzw.)
50Komisja Egzaminacyjna PNJA 1 RAF- członekBaranowska Karolina (doktorant), Brzoza Bartosz (doktorant), Domińska Mirosława (wykładowca), Kishchak Victoria (doktorant), Naranowicz Marcin (doktorant), Rysiewicz Jacek (st.wykładowca dr)
51Komisja Egzaminacyjna PNJA 1 RAF- przewodniczącyBalas Anna (adiunkt), Kokorniak Iwona (st.wykładowca dr)
52Komisja Egzaminacyjna PNJA 2 RAF- członekDzierla Jerzy (doktorant), France Robert (st.wykładowca), Krynicki Grzegorz (naukowo-techniczny)
53Komisja Egzaminacyjna PNJA 2 RAF- przewodniczącyJędrzejewska-Pyszczak Katarzyna (st.wykładowca dr)
54Komisja Egzaminacyjna PNJA 3 RAF- członekKizelbach Urszula (adiunkt), Leonard David (st.wykładowca), Wojtkowiak Ewelina (doktorant)
55Komisja Egzaminacyjna PNJA 3 RAF- przewodniczącyCiszek - Kiliszewska Ewa (adiunkt dr hab)
56Komisja Egzaminacyjna PNJA Studia Niestacjonarne 1 BA- członekCasale John (wykładowca), Kapis Michał (doktorant), Mostowski Michał (doktorant), Remiszewska Katarzyna (st.wykładowca dr), Resiner Johnna (st.wykładowca), Tomczak Ewa (st.wykładowca)
57Komisja Egzaminacyjna PNJA Studia Niestacjonarne 1 BA- przewodniczącyFrątczak- Dąbrowska Marta (adiunkt), Łęska-Drajerczak Iwona (st.wykładowca dr)
58Komisja Egzaminacyjna PNJA Studia Niestacjonarne 1 MA- członekKizelbach Urszula (adiunkt), Leonard David (st.wykładowca), Wilczyńska Elżbieta (st.wykładowca dr), Williams Timothy (st.wykładowca dr)
59Komisja Egzaminacyjna PNJA Studia Niestacjonarne 1 MA- przewodniczącyPietrala Dawid (adiunkt), Wysocka Hanna (st.wykładowca dr)
60Komisja Egzaminacyjna PNJA Studia Niestacjonarne 2 BA- członekMarkowicz Marcin (doktorant), Williams Timothy (st.wykładowca dr)
61Komisja Egzaminacyjna PNJA Studia Niestacjonarne 2 BA- przewodniczącyCegłowski Piotr (adiunkt dr hab)
62Komisja Egzaminacyjna PNJA Studia Niestacjonarne 2 MA- członekPerdek Magdalena (st.wykładowca dr)
63Komisja Egzaminacyjna PNJA Studia Niestacjonarne 3 BA- członekFrance Robert (st.wykładowca), Syguła-Janowska Barbara (st.wykładowca)
64Komisja Egzaminacyjna PNJA Studia Niestacjonarne 3 BA- przewodniczącyRogos - Hebda Justyna (adiunkt)
65Komisja Egzaminacyjna PNJA Studia Stacjonarne 1 BA- członekBoczkowska Kornelia (adiunkt), Casale John (wykładowca), Czembrowska Elźbieta (wykładowca), Grzywaczewska-Stewart Ewa (wykładowca), Janicka Agata (doktorant), Jekiel Mateusz (st.wykładowca), Krzebietke Weronika (st.wykładowca), Kul Małgorzata (st.wykładowca dr), Mostowski Michał (doktorant), Remiszewska Katarzyna (st.wykładowca dr), Resiner Johnna (st.wykładowca)
66Komisja Egzaminacyjna PNJA Studia Stacjonarne 1 BA- przewodniczącyWojciechowska Sylwia (adiunkt), Wysocka Hanna (st.wykładowca dr), Zydorowicz Paulina (adiunkt)
67Komisja Egzaminacyjna PNJA Studia Stacjonarne 1 MA- członekAnderson Thomas (st.wykładowca), Kielar Maciej (adiunkt), Newsham Paul (st.wykładowca), Perdek Magdalena (st.wykładowca dr), Śmiecińska Joanna (st.wykładowca), Weckwerth Jarosław (st.wykładowca dr)
68Komisja Egzaminacyjna PNJA Studia Stacjonarne 1 MA- przewodniczącyJankowska Aleksandra (st.wykładowca dr), Krawczak Karolina (adiunkt)
69Komisja Egzaminacyjna PNJA Studia Stacjonarne 2 BA- członekBroszkiewicz Anna (st.wykładowca dr), Harris Simon (st.wykładowca), Kaźmierski Kamil (adiunkt), Markowicz Marcin (doktorant), Phillips Colin (st.wykładowca), Zielińska Urszula (wykładowca)
70Komisja Egzaminacyjna PNJA Studia Stacjonarne 2 BA- przewodniczącyZabielska Magdalena (adiunkt), Łęska-Drajerczak Iwona (st.wykładowca dr)
71Komisja Egzaminacyjna PNJA Studia Stacjonarne 3 BA- członekDębowska-Kozłowska Kamila (adiunkt), Haenze Sabrina (st.wykładowca), Lijewska Agnieszka (adiunkt), Remiszewski Michał (st.wykładowca dr), Szczegóła Tomasz (st.wykładowca), Whyatt Christopher (st.wykładowca)
72Komisja Egzaminacyjna PNJA Studia Stacjonarne 3 BA- przewodniczącyWach Aleksandra (adiunkt), Zbierska-Sawala Anna (st.wykładowca dr)
73Komisja Egzaminacyjna PNJN Studia Stacjonarne 1 BA- członekvan der Ham Bas (wykładowca), Wiercińska Katarzyna (adiunkt)
74Komisja Egzaminacyjna PNJN Studia Stacjonarne 1 BA- przewodniczącySaeys Nancy (st.wykładowca)
75Komisja Egzaminacyjna PNJN Studia Stacjonarne 1 MA- członekDrwal Małgorzata (adiunkt), Saeys Nancy (st.wykładowca)
76Komisja Egzaminacyjna PNJN Studia Stacjonarne 1 MA- przewodniczącyDe Louw Robertus (adiunkt)
77Komisja Egzaminacyjna PNJN Studia Stacjonarne 2 BA- członekvan der Ham Bas (wykładowca), Wiercińska Katarzyna (adiunkt)
78Komisja Egzaminacyjna PNJN Studia Stacjonarne 2 BA- przewdoniczącySaeys Nancy (st.wykładowca)
79Komisja Egzaminacyjna PNJN Studia Stacjonarne 2 MA- członekWenderski Michał (st.wykładowca), Łyczykowska Małgorzata (doktorant)
80Komisja Egzaminacyjna PNJN Studia Stacjonarne 2 MA- przewodniczącyDe Louw Robertus (adiunkt)
81Komisja Egzaminacyjna PNJN Studia Stacjonarne 3 BA- członekVan Luijk Ruben (st.wykładowca dr), Sikora-Sabat Anna (adiunkt)
82Komisja Egzaminacyjna PNJN Studia Stacjonarne 3 BA- przewodniczącySaeys Nancy (st.wykładowca)
83Komisja Egzaminacyjna- egzamin warunkowy PNJA Studia Stacjonarne 1 BA- członekBąk Halszka (adiunkt), Czembrowska Elźbieta (wykładowca), Whyatt Christopher (st.wykładowca), Woźniakowski Łukasz (doktorant)
84Komisja Egzaminacyjna- egzamin warunkowy PNJA Studia Stacjonarne 1 BA- przewodniczącyZydorowicz Paulina (adiunkt)
85Komisja Egzaminacyjna- egzamin warunkowy PNJA Studia Stacjonarne 2 BA- członekKaźmierski Kamil (adiunkt), Phillips Colin (st.wykładowca), Zielińska Urszula (wykładowca)
86Komisja Egzaminacyjna- egzamin warunkowy PNJA Studia Stacjonarne 2 BA- przewodniczącyŁęska-Drajerczak Iwona (st.wykładowca dr)
87Komisja Etyczna UAM ds. badań naukowych prowadzonych z udziałem ludzi- z-ca przewodniczącegoRataj Karolina (adiunkt)
88Komisja Rekrutacyjna na studia Licencjackie Niestacjonarne Filologia Angielska- członekWach Aleksandra (adiunkt)
89Komisja Rekrutacyjna na studia Licencjackie Niestacjonarne Filologia Angielska- przewodniczącyCegłowski Piotr (adiunkt dr hab)
90Komisja Rekrutacyjna na studia Licencjackie Niestacjonarne Filologia Angielska- sekretarzBoczkowska Kornelia (adiunkt), Małecka Magdalena (pracownik administracyjny), Piotrowska-Gotowała Magdalena (pracownik administracyjny)
91Komisja Rekrutacyjna na studia Licencjackie Stacjonarne Filologia Angielska- członekOlsza Małgorzata (adiunkt)
92Komisja Rekrutacyjna na studia Licencjackie Stacjonarne Filologia Angielska- przewodniczącyBartnik Ryszard (adiunkt dr hab)
93Komisja Rekrutacyjna na studia Licencjackie Stacjonarne Filologia Angielska- sekretarzBłaszyk Ewelina (pracownik administracyjny), Dzierżewska Joanna (pracownik administracyjny), Listewnik Marta (st.wykładowca)
94Komisja Rekrutacyjna na studia Licencjackie Stacjonarne Filologia Niderlandzka- członekDe Louw Robertus (adiunkt)
95Komisja Rekrutacyjna na studia Licencjackie Stacjonarne Filologia Niderlandzka- przewodniczącyKoch Jerzy (prof.zw.)
96Komisja Rekrutacyjna na studia Licencjackie Stacjonarne Filologia Niderlandzka- sekretarzDrwal Małgorzata (adiunkt), Stałanowska Patrycja (pracownik administracyjny)
97Komisja Rekrutacyjna na studia Licencjackie Stacjonarne Filologia- członekListewnik Marta (st.wykładowca)
98Komisja Rekrutacyjna na studia Licencjackie Stacjonarne Filologia- przewodniczącyBartnik Ryszard (adiunkt dr hab)
99Komisja Rekrutacyjna na studia Licencjackie Stacjonarne Filologia- sekretarzBłaszyk Ewelina (pracownik administracyjny), Dzierżewska Joanna (pracownik administracyjny), Olsza Małgorzata (adiunkt)
100Komisja Rekrutacyjna na studia Magisterskie Niestacjonarne Filologia Angielska- członekKul Małgorzata (st.wykładowca dr)
101Komisja Rekrutacyjna na studia Magisterskie Niestacjonarne Filologia Angielska- przewodniczącyMaciulewicz Joanna (adiunkt)
102Komisja Rekrutacyjna na studia Magisterskie Niestacjonarne Filologia Angielska- sekretarzJończyk Rafał (adiunkt), Małecka Magdalena (pracownik administracyjny), Piotrowska-Gotowała Magdalena (pracownik administracyjny)
103Komisja Rekrutacyjna na studia Magisterskie Stacjonarne Filologia Angielska- członekBalas Anna (adiunkt)
104Komisja Rekrutacyjna na studia Magisterskie Stacjonarne Filologia Angielska- przewodniczącyCiszek - Kiliszewska Ewa (adiunkt dr hab)
105Komisja Rekrutacyjna na studia Magisterskie Stacjonarne Filologia Angielska- sekretarzDzierżewska Joanna (pracownik administracyjny), Michalski Grzegorz (st.wykładowca), Stałanowska Patrycja (pracownik administracyjny)
106Komisja Rekrutacyjna na studia Magisterskie Stacjonarne Filologia Niderlandzka- członekWiercińska Katarzyna (adiunkt)
107Komisja Rekrutacyjna na studia Magisterskie Stacjonarne Filologia Niderlandzka- przewodniczącyKoch Jerzy (prof.zw.)
108Komisja Rekrutacyjna na studia Magisterskie Stacjonarne Filologia Niderlandzka- sekretarzPiotrowska-Gotowała Magdalena (pracownik administracyjny), van der Ham Bas (wykładowca)
109Komisja Rektorska ds. współpracy z gospodarką- przedstawiciel WAPietrala Dawid (adiunkt)
110Komisja ds. Egzaminów Wstępnych na Międzydziałowe Studia Magisterskie w zakresie Tłumaczenia Specjalistycznego i Zawodowego- członekPerdek Magdalena (st.wykładowca dr), Remiszewska Katarzyna (st.wykładowca dr)
111Komisja ds. Muzeum UAM- przewodniczącyKiełkiewicz-Janowiak Agnieszka (prof.nadzw.)
112Komisja ds. zatwierdzania Efektów Uczenia się - członekBartnik Ryszard (adiunkt dr hab), Jankowska Aleksandra (st.wykładowca dr)
113Komisja ds. zatwierdzania Efektów Uczenia się- przewodniczącyTajsner Przemysław (prof.zw.)
114Komisja senacka ds. ocen okresowych członków zespołów oceniających- członekFabiszak Jacek (prof.nadzw.)
115Komitet Organizacyjny Konferencji 40th American Indian Workshop- administracjaNowak Agnieszka (pracownik administracyjny)
116Komitet Organizacyjny Konferencji 40th American Indian Workshop- członekKapis Michał (doktorant)
117Komitet Organizacyjny Konferencji 40th American Indian Workshop- przewodniczącyKruk-Buchowska Zuzanna (adiunkt), Wilczyńska Elżbieta (st.wykładowca dr)
118Komitet Organizacyjny Konferencji IAUPE 2019- członekBronk-Bacon Katarzyna (adiunkt), Frątczak- Dąbrowska Marta (adiunkt), Jarząb- Napierała Joanna (adiunkt)
119Komitet Organizacyjny Konferencji IAUPE 2019- przewodniczącySikorska Liliana (prof.zw.)
120Komitet Organizacyjny Konferencji LIES- administracjaDziekanat Główny
121Komitet Organizacyjny Konferencji LIES- członekFrątczak- Dąbrowska Marta (adiunkt)
122Komitet Organizacyjny Konferencji LIES- przewodniczącySikorska Liliana (prof.zw.)
123Komitet Organizacyjny Konferencji MESS- administracjaDziekanat Główny
124Komitet Organizacyjny Konferencji ODNoWA- członekBroszkiewicz Anna (st.wykładowca dr), Jankowska Aleksandra (st.wykładowca dr), Zielińska Urszula (wykładowca)
125Komitet Organizacyjny Konferencji PLM- administracjaBury-Galubińska Agnieszka (pracownik administracyjny), Bury Joanna (pracownik administracyjny), Dziekanat Główny, Kaczmarek-Górzyńska Joanna (pracownik administracyjny)
126Komitet Organizacyjny Konferencji PLM- członekJanicka Agata (doktorant), Weckwerth Jarosław (st.wykładowca dr)
127Komitet Organizacyjny Konferencji PLM- przewodniczącyDziubalska-Kołaczyk Katarzyna (prof.zw.)
128Komitet Organizacyjny Konferencji YLMP- administracjaDziekanat Główny
129Komitet Organizacyjny Konferencji YLMP- członekJankowiak Katarzyna (adiunkt), Kruk Bartłomiej (doktorant), Krzysik Iga (doktorant), Lewandowska Halina (doktorant), Naranowicz Marcin (doktorant), Witczak Olga (doktorant)
130Komitet Organizacyjny Konferencji YLMP- przewodniczącyPawelczyk Joanna (prof.nadzw.)
131Koordynator Kierunku - Kierunek English Studies: Literature and CultureBartnik Ryszard (adiunkt dr hab)
132Koordynator Kierunku- Kierunek English Liguistics Theories, Interfaces, TechnologiesWrembel Magdalena (prof.nadzw.)
133Koordynator PNJA na Filologii NiderlandzkiejDrwal Małgorzata (adiunkt), Kuhn Karen (st.wykładowca)
134Koordynator PNJA na RAFCzembrowska Elźbieta (wykładowca)
135Koordynator PNJA na Studia Niestacjonarne BASyguła-Janowska Barbara (st.wykładowca)
136Koordynator PNJA na Studia Niestacjonarne MAZabielska Magdalena (adiunkt)
137Koordynator PNJA na Studiach StacjonarnychŁęska-Drajerczak Iwona (st.wykładowca dr)
138Koordynator PNJA na studia stacjonarne Comunicative PracticeZielińska Urszula (wykładowca)
139Koordynator PNJA na studia stacjonarne FonetykaZydorowicz Paulina (adiunkt)
140Koordynator PNJA na studia stacjonarne GramatykaRemiszewski Michał (st.wykładowca dr)
141Koordynator PNJA na studia stacjonarne Integrated SkillsNewsham Paul (st.wykładowca), Szczegóła Tomasz (st.wykładowca), Whyatt Christopher (st.wykładowca)
142Koordynator PNJA na studia stacjonarne Speaker's CornerHarris Simon (st.wykładowca)
143Koordynator PNJA na studia stacjonarne SpeakingNewsham Paul (st.wykładowca), Zielińska Urszula (wykładowca)
144Koordynator PNJA na studia stacjonarne TłumaczeniaRemiszewska Katarzyna (st.wykładowca dr)
145Koordynator PNJA na studia stacjonarne WritingGrzywaczewska-Stewart Ewa (wykładowca), Harris Simon (st.wykładowca), Kaszubski Przemysław (st.wykładowca dr), Nahumko Shane (st.wykładowca), Phillips Colin (st.wykładowca)
146Koordynator Proseminariów oraz seminariówJędrzejewska-Pyszczak Katarzyna (st.wykładowca dr)
147Koordynator Warsztatów doskonalenia nauczycieli PNJAJankowska Aleksandra (st.wykładowca dr)
148Koordynator Wydziałowy projektu POWERWrembel Magdalena (prof.nadzw.)
149Koordynator ds. e-learninguRemiszewski Michał (st.wykładowca dr)
150Koordynator ds. grafiki i materiałów promocyjnychJelec Anna (adiunkt)
151Koordynator ds. planu zajęćPerdek Magdalena (st.wykładowca dr)
152Koordynator ds. programu CEEPUS (Niderlandy)Koch Jerzy (prof.zw.)
153Koordynator kursów na RAFJędrzejewska-Pyszczak Katarzyna (st.wykładowca dr)
154Koordynator programu Erasmus +Ratajczak Magdalena (pracownik administracyjny)
155Koordynator przedmiotu - Fonetyka i Fonologia języka angielskiegoDziubalska-Kołaczyk Katarzyna (prof.zw.), Weckwerth Jarosław (st.wykładowca dr)
156Koordynator przedmiotu - Gramatyka kontrastywna angielsko-polskaKilarski Marcin (prof.nadzw.)
157Koordynator przedmiotu - Historia Języka AngielskiegoKrygier Marcin (prof.nadzw.)
158Koordynator przedmiotu - Historia USASkirecki Tomasz (st.wykładowca dr)
159Koordynator przedmiotu - Historia Wysp BrytyjskichSkirecki Tomasz (st.wykładowca dr)
160Koordynator przedmiotu - Historia literatury USAAmbroży Paulina (prof.nadzw.)
161Koordynator przedmiotu - Historia literatury angielskiej po 1900 rokuSetecka Agnieszka (prof.nadzw.)
162Koordynator przedmiotu - Historia literatury brytyjskiej przed 1900Sikorska Liliana (prof.zw.)
163Koordynator przedmiotu - Językoznawstwo ogólneFabiszak Małgorzata (prof.nadzw.)
164Koordynator przedmiotu - Podstawy humanistykiMaciulewicz Joanna (adiunkt)
165Koordynator przedmiotu - Składnia i morfologia języka AngielskiegoTajsner Przemysław (prof.zw.)
166Koordynator przedmiotu - Studia kulturowe angielskiego obszaru językowegoWilczyńska Elżbieta (st.wykładowca dr)
167Koordynator przedmiotu - Wiedza o akwizycji i nauce językówEwert Anna (prof.nadzw.), Jankowska Aleksandra (st.wykładowca dr)
168Koordynator przedmiotu - Wstęp do EuropeistykiKaźmierczak Janusz (adiunkt dr hab)
169Koordynator specjalizacji - Specjalizacja Język i Komunikacja w MediachKiełkiewicz-Janowiak Agnieszka (prof.nadzw.)
170Koordynator specjalizacji - Specjalizacja Kognitywne Językoznawstwo StosowaneRataj Karolina (adiunkt)
171Koordynator specjalizacji - Specjalizacja Literatura i Kultura AmerykańskaBoczkowska Kornelia (adiunkt)
172Koordynator specjalizacji - Specjalizacja PołudniowoafrykńskaKoch Jerzy (prof.zw.)
173Koordynator specjalizacji - Specjalizacja TeatrologicznaGizło Dagmara (adiunkt)
174Koordynator specjalizacji - Specjalizacja Tłumaczenia KonferencyjneNadstoga Zbigniew (st.wykładowca)
175Koordynator specjalizacji - Specjalizacja Tłumaczenia PisemnePerdek Magdalena (st.wykładowca dr)
176Koordynator specjalizacji - Specjalizacja celtyckaHornsby Michael (prof.nadzw.)
177Koordynator specjalizacji - Specjalizacja nauczycielska(blok dydaktyczny)Jankowska Aleksandra (st.wykładowca dr)
178Koordynator specjalizacji - Specjalizacja ogólnaKielar Maciej (adiunkt)
179Koordynator specjalizacji - Specjalizacja tłumaczeniowaPerdek Magdalena (st.wykładowca dr)
180Koordynator specjalizacji- Specjalizacja australijsko-nowozelandzkaKruk-Buchowska Zuzanna (adiunkt)
181Koordynator specjalizacji- Specjalizacja kanadyjskaRzepa Agnieszka (prof.nadzw.)
182Koordynator specjalności - Specjalność filologia niderlandzkaKoch Jerzy (prof.zw.)
183Koordynator specjalności- Specjalność Theatre and Drama in EnglishGizło Dagmara (adiunkt)
184Koordynator specjalności- Specjalność filologia angielsko-chińskaDylewski Radosław (prof.nadzw.), Rutkowska Hanna (prof.nadzw.)
185Koordynator studiów - Międzywydziałowe Studia Magisterskie w Zakresie Tłumaczenia Specjalistycznego i ZawodowegoPerdek Magdalena (st.wykładowca dr)
186Koordynator studiów - Międzywydziałowe Studia Tłumaczenia KonferencyjnegoNadstoga Zbigniew (st.wykładowca)
187Korespondent Wydziałowy tv UAMJekiel Mateusz (st.wykładowca)
188Kurator Pracowni Studiów CeltyckichGąsiorowski Piotr (prof.nadzw.)
189Kurator Zakładu Studiów PsycholingwistycznychBromberek-Dyzman Katarzyna (prof.nadzw.)
190Kurator Zakładu Studiów nad PrzekłademDziemianko Anna (prof.nadzw.)
191Kurs dokształcający Publishing In top journals- kierownikLew Robert (prof.nadzw.)
192Lokalny Administrator Bezpieczeństwa InformacjiFrydrychewicz Agnieszka (pracownik inż.-tech.)
193Obserwator Okręgowej Komisji EgzaminacyjnejBroszkiewicz Anna (st.wykładowca dr), Zielińska Urszula (wykładowca)
194Odwoławcza Komisja Dyscyplinarna dla Doktorantów- członekJankowiak Katarzyna (adiunkt)
195Odwoławcza Komisja Dyscyplinarna dla Studentów- wiceprzewodniczącyScheffler Paweł (prof.nadzw.)
196Opiekun Koła Naukowego American Literature BLaStAmbroży Paulina (prof.nadzw.)
197Opiekun Koła Naukowego Canadian Literature in Perspective CLIPDrewniak Dagmara (prof.nadzw.)
198Opiekun Koła Naukowego CelticRosiak Karolina (st.wykładowca dr)
199Opiekun Koła Naukowego Culture VulturesKruk-Buchowska Zuzanna (adiunkt)
200Opiekun Koła Naukowego Dutch Philology "Oranjes"De Louw Robertus (adiunkt)
201Opiekun Koła Naukowego Found in TranslationKorpal Paweł (adiunkt)
202Opiekun Koła Naukowego History of English LanguageKrygier Marcin (prof.nadzw.)
203Opiekun Koła Naukowego Language & Gender & Sexuality LaGeSKiełkiewicz-Janowiak Agnieszka (prof.nadzw.)
204Opiekun Koła Naukowego Language and Communication in Media and Politics LANCOMBennett Samuel (adiunkt)
205Opiekun Koła Naukowego Lexicography and LexicologyDziemianko Anna (prof.nadzw.)
206Opiekun Koła Naukowego Love Lit ClubFrątczak- Dąbrowska Marta (adiunkt), Jarząb- Napierała Joanna (adiunkt)
207Opiekun Koła Naukowego PSYCHOLinguisticsWhyatt Bogusława (prof.nadzw.)
208Opiekun Koła Naukowego Phon&PhonBalas Anna (adiunkt)
209Opiekun Koła Naukowego PhontasticsKaźmierski Kamil (adiunkt)
210Opiekun Koła Naukowego Research in English Applied Linguistics REALWach Aleksandra (adiunkt)
211Opiekun Koła Naukowego Syn&SinCegłowski Piotr (adiunkt dr hab)
212Opiekun Koła Naukowego Teachers in Practice TiPBroszkiewicz Anna (st.wykładowca dr)
213Opiekun Praktyk Niepedagogicznych kierunek FilologiaDrwal Małgorzata (adiunkt)
214Opiekun Praktyk Niepedagogicznych kierunek Filologia AngielskaTomczak Ewa (st.wykładowca)
215Opiekun praktyk nauczycielskich Studia NiestacjonarneBasińska Anna (adiunkt), Jankowska Aleksandra (st.wykładowca dr)
216Opiekun praktyk nauczycielskich Studia StacjonarneBasińska Anna (adiunkt), Broszkiewicz Anna (st.wykładowca dr)
217Opiekun roku 1 BA Studia NiestacjonarneFrątczak- Dąbrowska Marta (adiunkt)
218Opiekun roku 1 MA Studia NiestacjonarneWilczyńska Elżbieta (st.wykładowca dr)
219Opiekun roku 1 MA Studia StacjonarneOlsza Małgorzata (adiunkt)
220Opiekun roku 1 MA Studia Stacjonarne-filologia niderlandzkaSikora-Sabat Anna (adiunkt)
221Opiekun roku 1BA Studia Stacjonarne-filologiaSaeys Nancy (st.wykładowca)
222Opiekun roku 1MA Studia Stacjonarne-filologiaDe Louw Robertus (adiunkt)
223Opiekun roku 2 BA Studia NiestacjonarneCegłowski Piotr (adiunkt dr hab)
224Opiekun roku 2 BA Studia StacjonarneCiszek - Kiliszewska Ewa (adiunkt dr hab)
225Opiekun roku 2 BA Studia Stacjonarne-filologiavan der Ham Bas (wykładowca)
226Opiekun roku 2 MA Studia NiestacjonarneKizelbach Urszula (adiunkt)
227Opiekun roku 2 MA Studia StacjonarneBurzyńska Katarzyna (adiunkt)
228Opiekun roku 2 MA Studia Stacjonarne-filologiaDe Louw Robertus (adiunkt)
229Opiekun roku 3 BA Studia StacjonarneBąk Halszka (adiunkt)
230Opiekun roku 3 BA Studia NiestacjonarneOlsza Małgorzata (adiunkt)
231Opiekun roku 3 BA Studia Stacjonarne-filologiaDrwal Małgorzata (adiunkt), Wiercińska Katarzyna (adiunkt)
232Opiekun zagranicznych pracownikówKizelbach Urszula (adiunkt)
233Opiekun zagranicznych studentówRatajczak Magdalena (pracownik administracyjny)
234Organizator spotkań naukowych WA Friday LecturesGąsiorowski Piotr (prof.nadzw.), Setecka Agnieszka (prof.nadzw.)
235Osoba odpowiedzialna za systemy informatyczneDrewniak Tomasz (pracownik inż.-tech.)
236Pełnomocnik Dziekana - Kierownik StudiówWrembel Magdalena (prof.nadzw.)
237Pełnomocnik Dziekana ds. Muzeum UAMKiełkiewicz-Janowiak Agnieszka (prof.nadzw.)
238Pełnomocnik Dziekana ds. Studiów DoktoranckichTajsner Przemysław (prof.zw.)
239Pełnomocnik Dziekana ds. Uniwersytetu OtwartegoDylewski Radosław (prof.nadzw.)
240Pełnomocnik Dziekana ds. Współpracy z PrzedsiębiorcamiPietrala Dawid (adiunkt)
241Pełnomocnik Dziekana ds. finansówBury Joanna (pracownik administracyjny)
242Pełnomocnik Dziekana ds. grantówNiewiadomska Aleksandra (pracownik administracyjny)
243Pełnomocnik Dziekana ds. pomocy materialnejJarząb- Napierała Joanna (adiunkt)
244Pełnomocnik Dziekana ds. programu USOSMajdowska Klaudia (pracownik administracyjny)
245Pełnomocnik Dziekana ds. promocji i współpracy z otoczeniemSkirecki Tomasz (st.wykładowca dr)
246Pełnomocnik Dziekana ds. punktów ECTSWach Aleksandra (adiunkt)
247Pełnomocnik Dziekana ds. rankingówWitkoś Jacek (prof.zw.)
248Pełnomocnik Dziekana ds. studiów prowadzonych łącznie z Wydziałem Pedagogiczno-Artystycznym w KaliszuSetecka Agnieszka (prof.nadzw.)
249Pełnomocnik Dziekana ds. zarządzania witryną internetowąKaszubski Przemysław (st.wykładowca dr)
250Pełnomocnika Dziekana ds. Studiów PodyplomowychBasińska Anna (adiunkt)
251Rada Biblioteczna UAM- członekKiełkiewicz-Janowiak Agnieszka (prof.nadzw.)
252Rada Biblioteki Filologicznej Novum- członekGąsiorowski Piotr (prof.nadzw.), Kiełkiewicz-Janowiak Agnieszka (prof.nadzw.), Maciulewicz Joanna (adiunkt)
253Rada Centrum Informatycznego - przedstawiciel WADrewniak Tomasz (pracownik inż.-tech.)
254Rada Centrum Zarządzania Infrastrukturą i Projektami Informatycznymi- przedstawiciel WAKaszubski Przemysław (st.wykładowca dr)
255Rada Programowa specjalności tłumaczeniowe- członekNadstoga Zbigniew (st.wykładowca), Perdek Magdalena (st.wykładowca dr)
256Rada Programowa specjalność filologia angielsko-chińska- członekRutkowska Hanna (prof.nadzw.), Wrembel Magdalena (prof.nadzw.)
257Rada Programowa specjalność literatury świata- członekSikorska Liliana (prof.zw.), Zajas Paweł (prof.nadzw.)
258Rada Programowa specjalość filologia rosyjska z filologią angielską i filologia ukraińska z filologią angielską- członekEwert Anna (prof.nadzw.), Kizelbach Urszula (adiunkt)
259Rada Programowa- przewodniczącyDylewski Radosław (prof.nadzw.)
260Rada Samorządu Doktorantów- członekBobowska Małgorzata (doktorant), Lewandowska Halina (doktorant), Naranowicz Marcin (doktorant)
261Rada Samorządu Doktorantów- przewodniczącyJanicka Agata (doktorant)
262Rada Samorządu Doktorantów- wiceprzewodniczącyWiśniewska Malwina (doktorant)
263Rada UAM ds. oceny Jednostek Pozawydziałowych- przewodniczącyDylewski Radosław (prof.nadzw.)
264Rada Wydawnicza Wydawnictwa Naukowego UAM- członekAdamska-Sałaciak Arleta (prof.zw.)
265Rada ds. Kształcenia na Odległość- członekRemiszewski Michał (st.wykładowca dr)
266Redaktor Korespondent do współpracy z Zespołem redakcyjnym UAM. TVSkirecki Tomasz (st.wykładowca dr)
267Rzecznik prasowy WATurski Marcin (adiunkt)
268Sejmik Doktorantów- wydziałowy delegatLewandowska Halina (doktorant)
269Sekretarrz czasopisma Polish-Anglosaxon StudiesKruk-Buchowska Zuzanna (adiunkt)
270Senat- członekGąsiorowski Piotr (prof.nadzw.), Skirecki Tomasz (st.wykładowca dr)
271Społeczny Inspektor pracySawala Krzysztof (st.wykładowca dr)
272Studia Podyplomowe Język Angielski w Wychowaniu Przedszkolnym i Nauczaniu Początkowym- kierownikBasińska Anna (adiunkt)
273Studia Podyplomowe Język Angielski z Językiem Rosyjskim- KierownikJarząb- Napierała Joanna (adiunkt)
274Studia Podyplomowe Kształcenia Tłumaczy Specjalistycznych- kierownikKorpal Paweł (adiunkt)
275Studia Podyplomowe Kształcenie Nauczycieli Języka Angielskiego- kierownikRysiewicz Jacek (st.wykładowca dr)
276Studia Podyplomowe Zintegrowane Nauczanie Przedmiotowo-Językowe- kierownikJankowska Aleksandra (st.wykładowca dr)
277Studia Podyplomowe: Metodyka Języka Angielskiego w Edukacji Elementarnej- KierownikBasińska Anna (adiunkt)
278Stylesheet WAKilarski Marcin (prof.nadzw.), Malarski Kamil (st.wykładowca)
279Uczelniana Komisja Rekrutacyjna ds. studenckich- członekKilarski Marcin (prof.nadzw.)
280Uczelniany Zespół Odwoławczy- przedstawiciel WAWitkoś Jacek (prof.zw.)
281Webleader - Dziekanat ds. studiów niestacjonarnych portale społecznościoweMałecka Magdalena (pracownik administracyjny)
282Webleader - Dziekanat ds. studiów niestacjonarnych strona WAMałecka Magdalena (pracownik administracyjny)
283Webleader - Dziekanat ds. studiów stacjonarnych portale społecznościoweBłaszyk Ewelina (pracownik administracyjny)
284Webleader - Dziekanat ds. studiów stacjonarnych strona WAStałanowska Patrycja (pracownik administracyjny)
285Webleader - Dziekanat głównyNowak Agnieszka (pracownik administracyjny)
286Webleader - Laboratorium Języka i KomunikacjiBromberek-Dyzman Katarzyna (prof.nadzw.)
287Webleader - Pracownia Innowacji Edukacyjnych i Technologii JęzykowychRemiszewski Michał (st.wykładowca dr)
288Webleader - Pracownia KomputerowaSzczypiński Tomasz (pracownik inż.-tech.)
289Webleader - Pracownia Kształcenia Nauczycieli Języka AngielskiegoJankowska Aleksandra (st.wykładowca dr)
290Webleader - Pracownia Literatury KanadyjskiejDrewniak Dagmara (prof.nadzw.)
291Webleader - Pracownia Praktycznego Nauczania Języka AngielskiegoSzczegóła Tomasz (st.wykładowca)
292Webleader - Pracownia Studiów CeltyckichRosiak Karolina (st.wykładowca dr)
293Webleader - Pracownia WydawniczaJankowski Michał (st.wykładowca)
294Webleader - Zakład Angielskiego Językoznawstwa Stosowanego i Dydaktyki Języka AngielskiegoKrzebietke Weronika (st.wykładowca)
295Webleader - Zakład Badań nad Tekstami KulturySkirecki Tomasz (st.wykładowca dr)
296Webleader - Zakład Historii Języka AngielskiegoKrygier Marcin (prof.nadzw.)
297Webleader - Zakład Językoznawstwa KognitywnegoKrawczak Karolina (adiunkt)
298Webleader - Zakład Języków StarogermańskichJekiel Mateusz (st.wykładowca)
299Webleader - Zakład Leksykografii i LeksykologiiPerdek Magdalena (st.wykładowca dr)
300Webleader - Zakład Literatury AmerykańskiejOlsza Małgorzata (adiunkt)
301Webleader - Zakład Literatury Angielskiej i Lingwistyki LiterackiejFrątczak- Dąbrowska Marta (adiunkt)
302Webleader - Zakład Polsko-Angielskiego Językoznawstwa PorównawczegoCegłowski Piotr (adiunkt dr hab)
303Webleader - Zakład Pragmatyki Języka AngielskiegoJończyk Rafał (adiunkt)
304Webleader - Zakład Socjolingwistyki i Studiów nad DyskursemZabielska Magdalena (adiunkt)
305Webleader - Zakład Studiów Nad PrzekłademKorpal Paweł (adiunkt)
306Webleader - Zakład Studiów Niderlandzkich i PołudniowoafrykańskichSikora-Sabat Anna (adiunkt), van der Ham Bas (wykładowca)
307Webleader - Zakład Studiów PsycholingwistycznychRataj Karolina (adiunkt)
308Webleader - Zakład Współczesnego Języka AngielskiegoKaźmierski Kamil (adiunkt)
309Webleader - studia doktoranckieGapska Dominika (pracownik administracyjny), Mostowski Michał (doktorant)
310Webleader - studia niestacjonarneCegłowski Piotr (adiunkt dr hab)
311Webleader - studia podyplomoweRemiszewski Michał (st.wykładowca dr)
312Webleader - studia stacjonarneJekiel Mateusz (st.wykładowca)
313Writing Centre- KierownikHaenze Sabrina (st.wykładowca)
314Writing Centre- członekMelton Brian (st.wykładowca dr)
315Współredaktor czasopisma Polish-Anglosaxon StudiesKaźmierczak Janusz (adiunkt dr hab)
316Wydziałowa Komisja Ekonomiczna Doktorantów- członekBrzoza Bartosz (doktorant), Krzysik Iga (doktorant), Kłaniecki Beniamin (doktorant)
317Wydziałowa Komisja Ekonomiczna Doktorantów- przewodniczącyJarząb- Napierała Joanna (adiunkt)
318Wydziałowa Komisja Ekonomiczna Studentów- członekFrenszek Aleksandra (student)
319Wydziałowy Koordynator Systemu EZDZgoła Patrycja (pracownik administracyjny)
320Wydziałowy Koordynator Systemu EZD - zastępcaBury-Galubińska Agnieszka (pracownik administracyjny)
321Wydziałowy Koordynator ds. badań losów AbsolwentówTomczak Ewa (st.wykładowca), Wiland Bartosz (adiunkt)
322Wydziałowy Korespondent Uniwersyteckiego Systemu InformacjiTurski Marcin (adiunkt)
323Wydziałowy Zespół Oceniający- członekDylewski Radosław (prof.nadzw.), Sikora-Sabat Anna (adiunkt), Zydorowicz Paulina (adiunkt), Łęska-Drajerczak Iwona (st.wykładowca dr)
324Wydziałowy Zespół ds. oceny jakości kształcenia- członekAmbroży Paulina (prof.nadzw.), Basińska Anna (adiunkt), Broszkiewicz Anna (st.wykładowca dr), Dziemianko Anna (prof.nadzw.), Maciulewicz Joanna (adiunkt), Tajsner Przemysław (prof.zw.), Wach Aleksandra (adiunkt), Wiercińska Katarzyna (adiunkt), Witkoś Jacek (prof.zw.), Woźniakowski Łukasz (doktorant), Wrembel Magdalena (prof.nadzw.)
325Wydziałowy Zespół ds. oceny jakości kształcenia-przewodniczącyJankowska Aleksandra (st.wykładowca dr)
326Wydziałowy Zespół ds. zapewnienia jakości kształcenia- członekFabiszak Jacek (prof.nadzw.), Hornsby Michael (prof.nadzw.), Kaszubski Przemysław (st.wykładowca dr), Krygier Marcin (prof.nadzw.), Pawelczyk Joanna (prof.nadzw.), Remiszewski Michał (st.wykładowca dr), Scheffler Paweł (prof.nadzw.), Setecka Agnieszka (prof.nadzw.), Sikorska Liliana (prof.zw.), van der Ham Bas (wykładowca), Weckwerth Jarosław (st.wykładowca dr), Łęska-Drajerczak Iwona (st.wykładowca dr)
327Wydziałowy Zespół ds. zapewnienia jakości kształcenia- przewodniczącyRzepa Agnieszka (prof.nadzw.)
328Wydziałowy Zespół oceniający- przewodniczącyDziubalska-Kołaczyk Katarzyna (prof.zw.)
329Zastępca Pełnomocnika Dziekana ds. zarządzania witryną internetowąMichalski Grzegorz (st.wykładowca)
330Zespół Przygotowania Komputerowego Testów oraz szkoleń komputerowych osób układających zadania testowe w zakresie obróbki komputerowej testów- członekJankowski Michał (st.wykładowca), Pracownia Wydawnicza
331Zespół ds. Bibliografii Pracowników- członek ZespołuGąsiorowski Piotr (prof.nadzw.), Jankowski Michał (st.wykładowca), Kułak Krystyna (doktorant), Wrembel Magdalena (prof.nadzw.)
332Zespół ds. Bibliografii Pracowników- kierownik ZespołuLew Robert (prof.nadzw.)
333Zespół ds. Egzaminów końcowych Specjalizacja Tłumaczenia Pisemnego- członekBurzyńska Katarzyna (adiunkt), Mazur Iwona (adiunkt), Perdek Magdalena (st.wykładowca dr), Remiszewska Katarzyna (st.wykładowca dr), Witczak Olga (doktorant)
334Zespół ds. Egzaminów końcowych Wydziałowe Studia Tłumaczenia Konferencyjnego 1MA- członekChmiel Agnieszka (adiunkt dr hab), Korpal Paweł (adiunkt), Nadstoga Zbigniew (st.wykładowca), Turski Marcin (adiunkt)
335Zespół ds. Egzaminów końcowych Wydziałowe Studia Tłumaczenia Specjalistycznego i Zawodowego- członekOlsza Małgorzata (adiunkt), Perdek Magdalena (st.wykładowca dr), Remiszewska Katarzyna (st.wykładowca dr)
336Zespół ds. Egzaminów końcowych program Tłumaczenia Konferencyjnego-członekJelec Anna (adiunkt), Nadstoga Zbigniew (st.wykładowca)
337Zespół ds. Egzaminów wstępnych 1BA Specjalizacja Tłumaczeniowa- członekDobkiewicz Patryk (doktorant), Jelec Anna (adiunkt), Kapis Michał (doktorant), Kizelbach Urszula (adiunkt), Korpal Paweł (adiunkt), Lewandowska Halina (doktorant), Markowicz Marcin (doktorant), Mazur Iwona (adiunkt), Remiszewska Katarzyna (st.wykładowca dr), Witczak Olga (doktorant)
338Zespół ds. Egzaminów wstępnych 1MA Specjalizacja Tłumaczenie Pisemne- członekOlsza Małgorzata (adiunkt), Perdek Magdalena (st.wykładowca dr)
339Zespół ds. Nagród- członekFabiszak Jacek (prof.nadzw.), Gąsiorowski Piotr (prof.nadzw.), Koch Jerzy (prof.zw.)
340Zespół ds. Nagród- przewodniczącyDziubalska-Kołaczyk Katarzyna (prof.zw.)
341Zespół ds. Planu Zajęć Studia Niestacjonarne- członek zespołuPiotrowska-Gotowała Magdalena (pracownik administracyjny)
342Zespół ds. Planu Zajęć Studia Stacjonarne- członek zespołuMajdowska Klaudia (pracownik administracyjny)
343Zespół ds. Planu zajęć Studia Niestacjonarne- kierownik zespołuSetecka Agnieszka (prof.nadzw.)
344Zespół ds. grafiki i materiałów promocyjnychZajączkowska Agnieszka (doktorant)
345Zespół ds. monitorowania strategii- członekBury-Galubińska Agnieszka (pracownik administracyjny), Drewniak Dagmara (prof.nadzw.), Drewniak Tomasz (pracownik inż.-tech.), Niewiadomska Aleksandra (pracownik administracyjny), Rataj Karolina (adiunkt), Remiszewski Michał (st.wykładowca dr), Wrembel Magdalena (prof.nadzw.)
346Zespół ds. monitorowania strategii- przewodniczącyKrygier Marcin (prof.nadzw.)
347Zespół ds. obciążeń dydaktycznych- członekCegłowski Piotr (adiunkt dr hab), Dylewski Radosław (prof.nadzw.), Fabiszak Jacek (prof.nadzw.), Perdek Magdalena (st.wykładowca dr), Setecka Agnieszka (prof.nadzw.), Łęska-Drajerczak Iwona (st.wykładowca dr)
348Zespół ds. obciążeń dydaktycznych- kierownik zespołuWrembel Magdalena (prof.nadzw.)
349Zespół ds. obciążeń pozadydaktycznych- członekBury-Galubińska Agnieszka (pracownik administracyjny)
350Zespół ds. obciążeń pozadydaktycznych- kierownik ZespołuDziubalska-Kołaczyk Katarzyna (prof.zw.)
351Zespół ds. opracowania koncepcji kształcenia językowego studentów- członekRemiszewski Michał (st.wykładowca dr)
352Zespół ds. opracowania zmodyfikowanego modelu studiów magisterskich- członekDrewniak Dagmara (prof.nadzw.), Rataj Karolina (adiunkt)
353Zespół ds. promocji i współpracy z otoczeniemDe Louw Robertus (adiunkt), Jankowiak Katarzyna (adiunkt), Krzebietke Weronika (st.wykładowca), Michalski Grzegorz (st.wykładowca), Pietrala Dawid (adiunkt), Tomczak Ewa (st.wykładowca), Turski Marcin (adiunkt)
354Zespół ds. rocznego wynagrodzenia motywacyjnego - sekretarzNowak Agnieszka (pracownik administracyjny)
355Zespół ds. rocznego wynagrodzenia motywacyjnego- członekBury-Galubińska Agnieszka (pracownik administracyjny), De Louw Robertus (adiunkt), Kiełkiewicz-Janowiak Agnieszka (prof.nadzw.), Koprowska Halina (pracownik administracyjny), Remiszewski Michał (st.wykładowca dr), Szczypiński Tomasz (pracownik inż.-tech.)
356Zespół ds. rocznego wynagrodzenia motywacyjnego- przewodniczącaDziubalska-Kołaczyk Katarzyna (prof.zw.)
357Zespół poprawiający prace Pisanie 1MAKaszubski Przemysław (st.wykładowca dr), Phillips Colin (st.wykładowca), Wilczyńska Elżbieta (st.wykładowca dr), Zabielska Magdalena (adiunkt)
358Zespół przygotowujący materiały do opracowania statystycznego egzaminów PNJA (spreadsheets oraz system obliczania wyników egzaminów)- członekSawala Krzysztof (st.wykładowca dr)
359Zespół przygotowujący strony PNJA- członekGrzywaczewska-Stewart Ewa (wykładowca), Szczegóła Tomasz (st.wykładowca), Wysocka Hanna (st.wykładowca dr), Łęska-Drajerczak Iwona (st.wykładowca dr)
360Zespół układający testy PNJA na studia stacjonarne 3 BA- członekBoczkowska Kornelia (adiunkt), Broszkiewicz Anna (st.wykładowca dr), Casale John (wykładowca), Dębowska-Kozłowska Kamila (adiunkt), Dziemianko Anna (prof.nadzw.), Haenze Sabrina (st.wykładowca), Jankowska Aleksandra (st.wykładowca dr), Kielar Maciej (adiunkt), Krawczak Karolina (adiunkt), Lijewska Agnieszka (adiunkt), Nahumko Shane (st.wykładowca), Newsham Paul (st.wykładowca), Phillips Colin (st.wykładowca), Remiszewski Michał (st.wykładowca dr), Rogos - Hebda Justyna (adiunkt), Szczegóła Tomasz (st.wykładowca), Whyatt Christopher (st.wykładowca), Zbierska-Sawala Anna (st.wykładowca dr), Zielińska Urszula (wykładowca), Łęska-Drajerczak Iwona (st.wykładowca dr)
361Zespół układający testy PNJA na studia stacjonarne 1 BA- członekBoczkowska Kornelia (adiunkt), Broszkiewicz Anna (st.wykładowca dr), Casale John (wykładowca), Dębowska-Kozłowska Kamila (adiunkt), Dziemianko Anna (prof.nadzw.), Jankowska Aleksandra (st.wykładowca dr), Jędrzejewska-Pyszczak Katarzyna (st.wykładowca dr), Kielar Maciej (adiunkt), Krawczak Karolina (adiunkt), Lewandowska Halina (doktorant), Lijewska Agnieszka (adiunkt), Nahumko Shane (st.wykładowca), Newsham Paul (st.wykładowca), Remiszewski Michał (st.wykładowca dr), Rogos - Hebda Justyna (adiunkt), Syguła-Janowska Barbara (st.wykładowca), Szczegóła Tomasz (st.wykładowca), Whyatt Christopher (st.wykładowca), Wojciechowska Sylwia (adiunkt), Zbierska-Sawala Anna (st.wykładowca dr), Zielińska Urszula (wykładowca), Łęska-Drajerczak Iwona (st.wykładowca dr)
362Zespół układający testy PNJA na studia stacjonarne 1 MA- członekBoczkowska Kornelia (adiunkt), Broszkiewicz Anna (st.wykładowca dr), Casale John (wykładowca), Dębowska-Kozłowska Kamila (adiunkt), Dziemianko Anna (prof.nadzw.), Haenze Sabrina (st.wykładowca), Jankowska Aleksandra (st.wykładowca dr), Kielar Maciej (adiunkt), Krawczak Karolina (adiunkt), Lijewska Agnieszka (adiunkt), Nahumko Shane (st.wykładowca), Newsham Paul (st.wykładowca), Phillips Colin (st.wykładowca), Remiszewski Michał (st.wykładowca dr), Rogos - Hebda Justyna (adiunkt), Syguła-Janowska Barbara (st.wykładowca), Szczegóła Tomasz (st.wykładowca), Whyatt Christopher (st.wykładowca), Zbierska-Sawala Anna (st.wykładowca dr), Zielińska Urszula (wykładowca), Łęska-Drajerczak Iwona (st.wykładowca dr)
363Zespół układający testy PNJA na studia stacjonarne 2 BA- członekBoczkowska Kornelia (adiunkt), Broszkiewicz Anna (st.wykładowca dr), Casale John (wykładowca), Dziemianko Anna (prof.nadzw.), Haenze Sabrina (st.wykładowca), Jankowska Aleksandra (st.wykładowca dr), Jędrzejewska-Pyszczak Katarzyna (st.wykładowca dr), Kielar Maciej (adiunkt), Krawczak Karolina (adiunkt), Lewandowska Halina (doktorant), Nahumko Shane (st.wykładowca), Newsham Paul (st.wykładowca), Phillips Colin (st.wykładowca), Remiszewski Michał (st.wykładowca dr), Rogos - Hebda Justyna (adiunkt), Syguła-Janowska Barbara (st.wykładowca), Szczegóła Tomasz (st.wykładowca), Whyatt Christopher (st.wykładowca), Zbierska-Sawala Anna (st.wykładowca dr), Zielińska Urszula (wykładowca), Łęska-Drajerczak Iwona (st.wykładowca dr)
364Zespół układający testy PNJN na studia stacjonarne 1 BAHarris Simon (st.wykładowca), Kokorniak Iwona (st.wykładowca dr)
365Zespół układający testy PNJN na studia stacjonarne 1 MAMelton Brian (st.wykładowca dr)
366Zespół układający testy PNJN na studia stacjonarne 2 BAHarris Simon (st.wykładowca)
367nie przypisanoAdministracja Konferencji, Aperliński Grzegorz (doktorant), Arndt Daria (doktorant), Biadała Tomasz (pracownik inż.-tech.), Breckenbridge Stanley (prof. wizytujący), Buchowska-Greaves Dominika (st.wykładowca dr), Budzyńska Renata (adiunkt), Dekier Jakub (doktorant), De Piazz Troy (st.wykładowca), Dobkiewicz Patryk (doktorant), Droździał-Szelest Krystyna (prof.nadzw.), Dzierla Jerzy (doktorant), Dziekanat Studiów Niestacjonarnych i Podyplomowych, Dziekanat Studiów Stacjonarnych, France Robert (st.wykładowca), Grochocka-Sidorowicz Marta (adiunkt), Halczak Paulina (doktorant), Joby Christopher (prof. wizytujący), Jones Martyna (st.wykładowca dr), Kaczmarek-Górzyńska Joanna (pracownik administracyjny), Kajzer-Wietrzny Marta (adiunkt), Kim Ronald (prof.nadzw.), Kononenko Alona (doktorant), Kowalkowska Ewa (pracownik administracyjny), Kudelska Ewa (pracownik administracyjny), Kuhn Wiesław (prof.nadzw.), Lehka-Paul Olha (doktorant), Leończyk Aleksandra (doktorant), Maciejewska Eliza (doktorant), Macedulska Katarzyna (adiunkt), Makowska Marta (pracownik administracyjny), Mostowski Michał (doktorant), Olesiejko Jacek (st.wykładowca dr), Olszewska Ewa (doktorant), Orzechowska Paula (adiunkt), Paciorkowski Tomasz (doktorant), Paluszek Przemysław, Pomeroy Jeremy (st.wykładowca dr), Pracownia Komputerowa, Pytko Aleksandra (doktorant), Rogos - Hebda Anna (adiunkt), Roman Marta (doktorant), Rudziński Piotr (doktorant), Salamon Patrycja (doktorant), Schwartz Geoffrey (prof.nadzw.), Siek-Piskozub Teresa (prof.zw.), Sobkowiak Włodzimierz (prof.zw.), Sokalska-Bennett Aleksandra (doktorant), Stachura Paweł (prof.nadzw.), Szczepankiewicz Piotr (doktorant), Szumański Borys (pracownik administracyjny), Szwedek Klaudia, Tomczak Izabela (doktorant), Wąsik Elżbieta (prof.nadzw.), Wąsik Zdzisław (prof.zw.), Wolfram-Romanowska Danuta (st.wykładowca dr), Wypychowska Zofia (doktorant), Włodarczyk Matylda (adiunkt dr hab), Ziemny Aleksander (pracownik administracyjny), Łęska Paulina (doktorant), Łodzikowski Kacper (doktorant)