You are here

Obciążenia Pozadydaktyczne

Nazwisko i Imię Stanowisko Funkcja
Adamska-Sałaciak Arleta profesor
  • Kierownik Zakładu Leksykografii i Leksykologii
  • Rada Dziekańska - członek/członkini
  • Rada Wydawnicza Wydawnictwa Naukowego UAM- członek
Adamczyk-Żylińska Marika wykładowca
  • nie przypisano
Administracja Konferencji
  • nie przypisano
Ambroży Paulina profesor uczelni
  • Kierownik Zakładu Literatury Amerykańskiej
  • Koordynator przedmiotu - Historia literatury USA
  • Opiekun Koła Naukowego American Literature BLaSt
  • Rada Dziekańska - członek/członkini
  • Zespół ds. monitorowania strategii- członek
Anderson Thomas st.wykładowca
  • Komisja Egzaminacyjna PNJA Studia Stacjonarne 1 MA- członek
Bąk Halszka adiunkt
  • nie przypisano
Balas Anna profesor uczelni
  • Centrum Wydziałowe Bilingualism Matters- deputy leader
  • Komisja Egzaminacyjna PNJA 1 RAF- przewodniczący
  • Opiekun Koła Naukowego Phon&Phon
Baranowska Karolina doktorant
  • Komisja Egzaminacyjna PNJA 1 RAF- członek
Bartnik Ryszard profesor uczelni
  • Komisja ds. zatwierdzania Efektów Uczenia się - członek
  • Komisja Rekrutacyjna na studia Licencjackie Stacjonarne Filologia- przewodniczący
  • Koordynator Kierunku - Kierunek English Studies: Literature and Culture
Basińska Anna adiunkt
  • Centrum Wydziałowe Bilingualism Matters- popularyzacja nauki
  • Opiekun praktyk nauczycielskich Studia Niestacjonarne
  • Opiekun praktyk nauczycielskich Studia Stacjonarne (BA,MA)
  • Pełnomocnika Dziekana ds. Studiów Podyplomowych
  • Studia Podyplomowe Język Angielski w Wychowaniu Przedszkolnym i Nauczaniu Początkowym- kierownik
  • Studia Podyplomowe: Metodyka Języka Angielskiego w Edukacji Elementarnej- Kierownik
  • Technics of Efective Language Learning - członkini
Bennett Samuel adiunkt
  • Opiekun Koła Naukowego Language and Communication in Media and Politics LANCOM
  • Webleader - Zakład Socjolingwistyki i Studiów nad Dyskursem
Błaszyk Ewelina pracownik administracyjny
  • Komisja Rekrutacyjna na studia Licencjackie Stacjonarne Filologia Angielska- sekretarz
  • Komisja Rekrutacyjna na studia Licencjackie Stacjonarne Filologia- sekretarz
  • Webleader - Dziekanat ds. studiów stacjonarnych portale społecznościowe
Bobowska Małgorzata doktorant
  • nie przypisano
Boczkowska Kornelia adiunkt
  • nie przypisano
Breckenbridge Stanley prof. wizytujący
  • nie przypisano
Broszkiewicz Anna st.wykładowca dr
  • Centrum Wydziałowe Bilingualism Matters- popularyzacja nauki
  • Komisja Egzaminacyjna PNJA Studia Stacjonarne 2 BA- członek
  • Komitet Organizacyjny Konferencji ODNoWA- przewodniczący
  • Obserwator Okręgowej Komisji Egzaminacyjnej
  • Opiekun Koła Naukowego Teachers in Practice TiP
  • Opiekun praktyk nauczycielskich Studia Stacjonarne (BA,MA)
  • Technics of Efective Language Learning - organizator
  • Zespół układający testy PNJA na studia stacjonarne 3 BA- członek
  • Zespół układający testy PNJA na studia stacjonarne 1 BA- członek
  • Zespół układający testy PNJA na studia stacjonarne 1 MA- członek
  • Zespół układający testy PNJA na studia stacjonarne 2 BA- członek
Bronk-Bacon Katarzyna adiunkt
  • Opiekun roku 1 MA Studia Stacjonarne
Bromberek-Dyzman Katarzyna profesor uczelni
  • nie przypisano
Brzoza Bartosz doktorant
  • Centrum Wydziałowe Bilingualism Matters- centre co-ordinator
  • Czasopismo PSiCL- Asystent Redaktora
  • Komisja Egzaminacyjna PNJA 1 RAF- członek
  • Laboratorium Języka i Komunikacji LCL - pracownik
  • Wydziałowa Komisja Ekonomiczna Doktorantów- członek
Buchowska-Greaves Dominika st.wykładowca dr
  • Komisja Rekrutacyjna na studia Licencjackie Niestacjonarne Filologia Angielska- przewodniczący
  • Opiekun Praktyk Niepedagogicznych kierunek Filologia Angielska
Bury-Galubińska Agnieszka pracownik administracyjny
  • Członek Rady Wydziału Anglistyki z wyboru
  • Komitet Organizacyjny Konferencji PLM- administracja
  • Rada Dziekańska - członek/członkini
  • Wydziałowy Koordynator Systemu EZD - zastępca
  • Zespół ds. monitorowania strategii- członek
  • Zespół ds. obciążeń pozadydaktycznych- członek
  • Zespół ds. rocznego wynagrodzenia motywacyjnego- członek
Bury Joanna pracownik administracyjny
  • Ekspert Szkoły ds. budżetowania i kontrolingu
  • Komitet Organizacyjny Konferencji PLM- administracja
  • Pełnomocnik Dziekana ds. finansów
Burzyńska Katarzyna adiunkt
  • Zespół ds. Egzaminów końcowych Specjalizacja Tłumaczenia Pisemnego- członek
Casale John st.wykładowca
  • Komisja Egzaminacyjna PNJA Studia Niestacjonarne 1 BA- członek
  • Komisja Egzaminacyjna PNJA Studia Stacjonarne 1 BA- członek
  • Zespół układający testy PNJA na studia stacjonarne 3 BA- członek
  • Zespół układający testy PNJA na studia stacjonarne 1 BA- członek
  • Zespół układający testy PNJA na studia stacjonarne 1 MA- członek
  • Zespół układający testy PNJA na studia stacjonarne 2 BA- członek
Cegłowski Piotr profesor uczelni
  • Komisja Egzaminacyjna PNJA Studia Niestacjonarne 2 BA- przewodniczący
  • Studia doktoranckie w projekcie POWER - P.O. Kierownika
  • Webleader - studia niestacjonarne
  • Webleader - Zakład Polsko-Angielskiego Językoznawstwa Porównawczego
  • Zespół ds. obciążeń dydaktycznych- członek
Chmiel Agnieszka profesor uczelni
  • nie przypisano
Chojnicka Joanna post-doc
  • nie przypisano
Ciszek - Kiliszewska Ewa profesor uczelni
  • Interdyscyplinarne Studia Doktoranckie - Projekt POWER - P.O. kierownika projektu
  • Komisja Egzaminacyjna PNJA 3 RAF- przewodniczący
  • Komisja Rekrutacyjna na studia Magisterskie Stacjonarne Filologia Angielska- przewodniczący
  • Opiekun roku 3 BA Studia Stacjonarne
Czembrowska Elźbieta wykładowca
  • PRK- PNJA syllabus update- członek
  • Komisja Egzaminacyjna PNJA Studia Stacjonarne 1 BA- członek
  • Komisja Egzaminacyjna- egzamin warunkowy PNJA Studia Stacjonarne 1 BA- członek
  • Koordynator PNJA na RAF
Dębowska-Kozłowska Kamila adiunkt
  • Komisja Egzaminacyjna PNJA Studia Stacjonarne 3 BA- członek
  • Zespół układający testy PNJA na studia stacjonarne 3 BA- członek
  • Zespół układający testy PNJA na studia stacjonarne 1 BA- członek
  • Zespół układający testy PNJA na studia stacjonarne 1 MA- członek
Dekier Jakub doktorant
  • nie przypisano
De Louw Robertus adiunkt
  • Komisja Egzaminacyjna PNJN Studia Stacjonarne 1 MA- przewodniczący
  • Komisja Egzaminacyjna PNJN Studia Stacjonarne 2 MA- przewodniczący
  • Opiekun Koła Naukowego Dutch Philology "Oranjes"
  • Opiekun roku 1MA Studia Stacjonarne-filologia
  • Opiekun roku 2 MA Studia Stacjonarne-filologia
  • Zespół ds. promocji i współpracy z otoczeniem
  • Zespół ds. rocznego wynagrodzenia motywacyjnego- członek
De Piazz Troy st.wykładowca
  • nie przypisano
Dobkiewicz Patryk doktorant
  • Rada Samorządu Doktorantów- wiceprzewodniczący
  • Webleader - Zakład Językoznawstwa Kognitywnego
  • Zespół ds. Egzaminów wstępnych 1BA Specjalizacja Tłumaczeniowa- członek
Domińska Mirosława wykładowca
  • Komisja Egzaminacyjna PNJA 1 RAF- członek
Drewniak Dagmara profesor uczelni
  • Opiekun Koła Naukowego Canadian Literature in Perspective CLIP
  • Webleader - Pracownia Literatury Kanadyjskiej
  • Zespół ds. monitorowania strategii- przewodniczący
Drewniak Tomasz pracownik inż.-tech.
  • Kierownik Pracowni Komputerowej
  • Osoba odpowiedzialna za systemy informatyczne
  • Rada Centrum Informatycznego - przedstawiciel WA
  • Rada Dziekańska - członek/członkini
Droździał-Szelest Krystyna profesor uczelni
  • nie przypisano
Drwal Małgorzata adiunkt
  • Komisja Rekrutacyjna na studia Licencjackie Stacjonarne Filologia Niderlandzka- sekretarz
  • Koordynator PNJA na Filologii Niderlandzkiej
  • Opiekun Praktyk Niepedagogicznych kierunek Filologia (spec. Filologia Niderlandzka)
  • Opiekun roku 3 BA Studia Stacjonarne-filologia
Dylewski Radosław profesor uczelni
  • Koordynator specjalności- Specjalność filologia angielsko-chińska
  • Koordynator Wydziałowy projektu POWER
  • Rada Dziekańska - członek/członkini
  • Rada UAM ds. oceny Jednostek Pozawydziałowych- przewodniczący
  • Wydziałowy Zespół Oceniający- członek
  • Zespół ds. obciążeń dydaktycznych- członek
Dziemianko Anna profesor uczelni
  • Opiekun Koła Naukowego Lexicography and Lexicology
  • Zespół układający testy PNJA na studia stacjonarne 3 BA- członek
  • Zespół układający testy PNJA na studia stacjonarne 1 BA- członek
  • Zespół układający testy PNJA na studia stacjonarne 1 MA- członek
  • Zespół układający testy PNJA na studia stacjonarne 2 BA- członek
Dzierżewska Joanna pracownik administracyjny
  • Komisja Rekrutacyjna na studia Licencjackie Stacjonarne Filologia Angielska- sekretarz
  • Komisja Rekrutacyjna na studia Licencjackie Stacjonarne Filologia- sekretarz
  • Komisja Rekrutacyjna na studia Magisterskie Stacjonarne Filologia Angielska- sekretarz
Dziekanat Główny
  • Komitet Organizacyjny Konferencji LIES- administracja
  • Komitet Organizacyjny Konferencji MESS- administracja
  • Komitet Organizacyjny Konferencji PLM- administracja
  • Komitet Organizacyjny Konferencji YLMP- administracja
Dzierla Jerzy doktorant
  • Komisja Egzaminacyjna PNJA 2 RAF- członek
Dziubalska-Kołaczyk Katarzyna profesor
  • Centrum Wydziałowe Bilingualism Matters- Poznan branch leader
  • Czasopismo PSiCL- Redaktor
  • Kierownik Zakładu Współczesnego Języka Angielskiego
  • Komitet Organizacyjny Konferencji PLM- przewodniczący
  • Koordynator przedmiotu - Fonetyka i Fonologia języka angielskiego
  • Prorektorka kierująca Szkołą Nauk o Języku i Literaturze
  • Rada Dziekańska - członek/członkini
  • Wydziałowy Zespół Oceniający-członkini
Dziekanat Studiów Niestacjonarnych i Podyplomowych
  • nie przypisano
Dziekanat Studiów Stacjonarnych
  • nie przypisano
Ewert Anna profesor uczelni
  • Centrum Wydziałowe Bilingualism Matters- popularyzacja nauki
  • Komisja Dyscyplinarna dla Studentów- członek
  • Koordynator przedmiotu - Wiedza o akwizycji i nauce języków
Fabiszak Jacek profesor uczelni
  • Kierownik grupy kierunków studiów
  • Kierownik Zakładu Badań nad Tekstami Kultury
  • Komisja senacka ds. ocen okresowych członków zespołów oceniających- członek
  • Rada Dziekańska - członek/członkini
  • Zespół ds. Nagród- członek
  • Zespół ds. obciążeń dydaktycznych- kierownik zespołu
Fabiszak Małgorzata profesor uczelni
  • nie przypisano
Frątczak- Dąbrowska Marta adiunkt
  • Komisja Egzaminacyjna PNJA Studia Niestacjonarne 1 BA- przewodniczący
  • Komitet Organizacyjny Konferencji LIES- członek
  • Opiekun Koła Naukowego Love Lit Club
  • Opiekun roku 1 BA Studia Niestacjonarne
  • Webleader - Zakład Literatury Angielskiej i Lingwistyki Literackiej
France Robert st.wykładowca
  • Komisja Egzaminacyjna PNJA 2 RAF- członek
  • Komisja Egzaminacyjna PNJA Studia Niestacjonarne 3 BA- członek
Frenszek Aleksandra student
  • Wydziałowa Komisja Ekonomiczna Studentów- członek
Frydrychewicz Agnieszka pracownik inż.-tech.
  • Lokalny Administrator Bezpieczeństwa Informacji
Galasiński Dariusz profesor
  • nie przypisano
Gapska Dominika pracownik administracyjny
  • nie przypisano
Gąsiorowski Piotr profesor uczelni
  • Ekspert Szkoły ds. ewaluacji działalności naukowej
  • Kierownik Zakładu Języków Starogermańskich
  • Rada Dziekańska - członek/członkini
  • Senat- członek
  • Zespół ds. Bibliografii Pracowników- członek Zespołu
  • Zespół ds. Nagród- członek
  • Zespól ds. monitorowania publikacji SNJL
Górna Aldona pracownik administracyjny
  • Członek Rady Wydziału Anglistyki z wyboru
  • Rada Dziekańska - członek/członkini
Grochocka-Sidorowicz Marta adiunkt
  • nie przypisano
Grzywaczewska-Stewart Ewa wykładowca
  • PRK- PNJA syllabus update- członek
  • Komisja Egzaminacyjna PNJA Studia Stacjonarne 1 BA- członek
  • Koordynator PNJA na studia stacjonarne Writing
  • Zespół przygotowujący strony PNJA- członek
Haenze Sabrina st.wykładowca
  • Komisja Egzaminacyjna PNJA Studia Stacjonarne 3 BA- członek
  • Writing Centre- Kierownik
  • Zespół układający testy PNJA na studia stacjonarne 3 BA- członek
  • Zespół układający testy PNJA na studia stacjonarne 1 MA- członek
  • Zespół układający testy PNJA na studia stacjonarne 2 BA- członek
Halczak Paulina doktorant
  • nie przypisano
Harris Simon st.wykładowca
  • PRK- PNJA syllabus update- członek
  • Komisja Egzaminacyjna PNJA Studia Stacjonarne 2 BA- członek
  • Koordynator PNJA na studia stacjonarne Speaker's Corner
  • Koordynator PNJA na studia stacjonarne Writing
  • Zespół układający testy PNJN na studia stacjonarne 1 BA
  • Zespół układający testy PNJN na studia stacjonarne 2 BA
Hornsby Michael profesor uczelni
  • Centrum Wydziałowe Bilingualism Matters- popularyzacja nauki
  • Czasopismo Studia Celtica Posnaniesia- Redaktor
  • Kierownik Pracowni Studiów Celtyckich
  • Koordynator specjalizacji - Specjalizacja celtycka
  • Kurator Pracowni Studiów Celtyckich
  • Rada Dziekańska - członek/członkini
Hu Saizhu doktorant
  • nie przypisano
Janicka Agata doktorant
  • Komisja Egzaminacyjna PNJA Studia Stacjonarne 1 BA- członek
  • Komitet Organizacyjny Konferencji PLM- członek
Jankowska Aleksandra st.wykładowca dr
  • Kierownik Pracowni Kształcenia Nauczycieli Języka Angielskiego
  • Komisja ds. zatwierdzania Efektów Uczenia się - członek
  • Komisja Egzaminacyjna PNJA Studia Stacjonarne 1 MA- przewodniczący
  • Komitet Organizacyjny Konferencji ODNoWA- członek
  • Koordynator Warsztatów doskonalenia nauczycieli PNJA
  • Koordynator przedmiotu - Wiedza o akwizycji i nauce języków
  • Koordynator specjalizacji - Specjalizacja nauczycielska(blok dydaktyczny)
  • Opiekun praktyk nauczycielskich Studia Niestacjonarne
  • Rada Dziekańska - członek/członkini
  • Studia Podyplomowe Zintegrowane Nauczanie Przedmiotowo-Językowe- kierownik
  • Webleader - Pracownia Kształcenia Nauczycieli Języka Angielskiego
  • Zespół układający testy PNJA na studia stacjonarne 3 BA- członek
  • Zespół układający testy PNJA na studia stacjonarne 1 BA- członek
  • Zespół układający testy PNJA na studia stacjonarne 1 MA- członek
  • Zespół układający testy PNJA na studia stacjonarne 2 BA- członek
Jankowiak Katarzyna adiunkt
  • Centrum Wydziałowe Bilingualism Matters- centre co-ordinator
  • Czasopismo PSiCL- Asystent Redaktora
  • Komitet Organizacyjny Konferencji YLMP- członek
  • Zespół ds. promocji i współpracy z otoczeniem
Jankowski Michał st.wykładowca
  • Kierownik Pracowni Wydawniczej
  • Rada Dziekańska - członek/członkini
  • Webleader - Pracownia Wydawnicza
  • Zespół Przygotowania Komputerowego Testów oraz szkoleń komputerowych osób układających zadania testowe w zakresie obróbki komputerowej testów- członek
  • Zespół ds. Bibliografii Pracowników- członek Zespołu
Jarząb- Napierała Joanna adiunkt
  • Komitet Organizacyjny Konferencji IAUPE 2019- członek
  • Opiekun Koła Naukowego Love Lit Club
  • Studia Podyplomowe Język Angielski z Językiem Rosyjskim- Kierownik
Jędrzejewska-Pyszczak Katarzyna st.wykładowca dr
  • Czasopismo Studia Celtica Posnaniesia- Redaktor
  • Komisja Egzaminacyjna PNJA 2 RAF- przewodniczący
  • Koordynator Proseminariów oraz seminariów
  • Koordynator kursów na RAF
  • Zespół układający testy PNJA na studia stacjonarne 1 BA- członek
  • Zespół układający testy PNJA na studia stacjonarne 2 BA- członek
Jekiel Mateusz st.wykładowca
  • Komisja Egzaminacyjna PNJA Studia Stacjonarne 1 BA- członek
  • Korespondent Wydziałowy tv UAM
  • Redaktor Korespondent do współpracy z Zespołem redakcyjnym UAM. TV
  • Webleader - studia stacjonarne
  • Webleader - Zakład Języków Starogermańskich
Jelec Anna adiunkt
  • Koordynator ds. grafiki i materiałów promocyjnych
  • Koordynator przedmiotu - Językoznawstwo ogólne
  • Zespół ds. Egzaminów końcowych program Tłumaczenia Konferencyjnego-członek
  • Zespół ds. Egzaminów wstępnych 1BA Specjalizacja Tłumaczeniowa- członek
Joby Christopher prof. wizytujący
  • nie przypisano
Jones Martyna st.wykładowca dr
  • nie przypisano
Jończyk Rafał adiunkt
  • Komisja Rekrutacyjna na studia Magisterskie Niestacjonarne Filologia Angielska- sekretarz
  • P.O. Kierowniczki Laboratorium Języka i Komunikacji
  • Rada Dziekańska - członek/członkini
  • Webleader - Zakład Pragmatyki Języka Angielskiego
Kaczmarek-Górzyńska Joanna pracownik administracyjny
  • Komitet Organizacyjny Konferencji PLM- administracja
Kajzer-Wietrzny Marta adiunkt
  • nie przypisano
Kapis Michał doktorant
  • Komisja Egzaminacyjna PNJA Studia Niestacjonarne 1 BA- członek
  • Zespół ds. Egzaminów wstępnych 1BA Specjalizacja Tłumaczeniowa- członek
Kaszubski Przemysław st.wykładowca dr
  • Administrator platformy e-learningowej WA Moodle
  • Koordynator PNJA na studia stacjonarne Writing
  • Pełnomocnik Dziekana ds. zarządzania witryną internetową
  • Rada Centrum Zarządzania Infrastrukturą i Projektami Informatycznymi- przedstawiciel WA
  • Zespół poprawiający prace Pisanie 1MA
Kaźmierczak Janusz profesor uczelni
  • Koordynator przedmiotu - Wstęp do Europeistyki
  • Koordynator specjalizacji - Specjalizacja Język i Komunikacja w Mediach
  • Współredaktor czasopisma Polish-Anglosaxon Studies
Kaźmierski Kamil adiunkt
  • nie przypisano
Khanzhyn Dmytro doktorant
  • nie przypisano
Kiełkiewicz-Janowiak Agnieszka profesor uczelni
  • Kierownik Zakładu Socjolingwistyki i Studiów nad Dyskursem
  • Komisja ds. Muzeum UAM- przewodniczący
  • Pełnomocnik Dziekana ds. Muzeum UAM
  • Rada Dziekańska - członek/członkini
  • Zespół ds. rocznego wynagrodzenia motywacyjnego- członek
Kielar Maciej st.wykładowca dr
  • Komisja Egzaminacyjna PNJA Studia Stacjonarne 1 MA- członek
  • Koordynator specjalizacji - Specjalizacja ogólna
  • Opiekun roku 2 MA Studia Niestacjonarne
  • Zespół układający testy PNJA na studia stacjonarne 3 BA- członek
  • Zespół układający testy PNJA na studia stacjonarne 1 BA- członek
  • Zespół układający testy PNJA na studia stacjonarne 1 MA- członek
  • Zespół układający testy PNJA na studia stacjonarne 2 BA- członek
Kilarski Marcin profesor uczelni
  • Koordynator przedmiotu - Gramatyka kontrastywna angielsko-polska
  • Stylesheet WA
  • Zespół ds. monitorowania strategii- członek
Kim Ronald profesor uczelni
  • nie przypisano
Kishchak Victoria doktorant
  • Centrum Wydziałowe Bilingualism Matters- PhD assistant
  • Komisja Egzaminacyjna PNJA 1 RAF- członek
Kizelbach Urszula adiunkt
  • nie przypisano
Koch Jerzy profesor
  • Czasopismo Werkwinkel- Redaktor
  • Kierownik Zakładu Studiów Niderlandzkich i Południowoafrykańskich
  • Koordynator specjalizacji - Specjalizacja Południowoafrykńska
  • Koordynator specjalności - Specjalność filologia niderlandzka
  • Rada Dziekańska - członek/członkini
Kokorniak Iwona profesor uczelni
  • Komisja Egzaminacyjna PNJA 1 RAF- przewodniczący
  • Kurator Zakładu Językoznawstwa Kognitywnego
  • Rada Dziekańska - członek/członkini
  • Zespół układający testy PNJN na studia stacjonarne 1 BA
Kononenko Alona doktorant
  • nie przypisano
Koprowska Halina pracownik administracyjny
  • Zespół ds. rocznego wynagrodzenia motywacyjnego- członek
Kopytko Roman profesor
  • Kierownik Zakładu Pragmatyki Języka Angielskiego
  • Rada Dziekańska - członek/członkini
Korpal Paweł adiunkt
  • Komisja Dyscyplinarna dla Doktorantów- członek
  • Opiekun Koła Naukowego Found in Translation
  • Studia Podyplomowe Kształcenia Tłumaczy Specjalistycznych- kierownik
  • Webleader - Zakład Studiów Nad Przekładem
  • Zespół ds. Egzaminów końcowych Wydziałowe Studia Tłumaczenia Konferencyjnego 1MA- członek
  • Zespół ds. Egzaminów wstępnych 1BA Specjalizacja Tłumaczeniowa- członek
Kowalkowska Ewa pracownik administracyjny
  • nie przypisano
Krawczak-Glynn Karolina profesor uczelni
  • nie przypisano
Kruk-Buchowska Zuzanna adiunkt
  • Koordynator specjalizacji- Specjalizacja australijsko-nowozelandzka
  • Opiekun Koła Naukowego Culture Vultures
  • Pełnomocnik Dziekana ds. Uniwersytetu Otwartego
  • Sekretarrz czasopisma Polish-Anglosaxon Studies
Krynicki Grzegorz naukowo-techniczny
  • Kierownik Laboratorium Przetwarzania Mowy i Języka
  • Komisja Egzaminacyjna PNJA 2 RAF- członek
  • Rada Dziekańska - członek/członkini
  • Zespół ds. monitorowania strategii- członek
Krygier Marcin profesor uczelni
  • Kierownik Zakładu Historii Języka Angielskiego
  • Koordynator przedmiotu - Historia Języka Angielskiego
  • Opiekun Koła Naukowego History of English Language
  • Rada Dziekańska - członek/członkini
  • Webleader - Zakład Historii Języka Angielskiego
Gizło Dagmara adiunkt
  • Koordynator specjalizacji - Specjalizacja Teatrologiczna
  • Koordynator specjalności- Specjalność Theatre and Drama in English
Krzysik Iga doktorant
  • Centrum Wydziałowe Bilingualism Matters- PhD assistant
  • Komitet Organizacyjny Konferencji YLMP- członek
  • Wydziałowa Komisja Ekonomiczna Doktorantów- członek
Krzebietke Weronika st.wykładowca
  • Komisja Egzaminacyjna PNJA Studia Stacjonarne 1 BA- członek
  • Webleader - Zakład Angielskiego Językoznawstwa Stosowanego i Dydaktyki Języka Angielskiego
  • Zespół ds. promocji i współpracy z otoczeniem
Kudelska Ewa pracownik administracyjny
  • nie przypisano
Kuhn Karen st.wykładowca
  • Koordynator PNJA na Filologii Niderlandzkiej
Kuhn Wiesław profesor uczelni
  • nie przypisano
Kul Małgorzata st.wykładowca dr
  • Komisja Egzaminacyjna PNJA Studia Stacjonarne 1 BA- członek
  • Opiekun Koła Naukowego Phontastics
Kułak Krystyna doktorant
  • Zespół ds. Bibliografii Pracowników- członek Zespołu
Kłaniecki Beniamin doktorant
  • Wydziałowa Komisja Ekonomiczna Doktorantów- członek
Lehka-Paul Olha st.wykładowca
  • nie przypisano
Leonard David st.wykładowca
  • Komisja Egzaminacyjna PNJA 3 RAF- członek
  • Komisja Egzaminacyjna PNJA Studia Niestacjonarne 1 MA- członek
Lewandowska Halina doktorant
  • Centrum Wydziałowe Bilingualism Matters- PhD assistant
  • Komitet Organizacyjny Konferencji YLMP- członek
  • Zespół ds. Egzaminów wstępnych 1BA Specjalizacja Tłumaczeniowa- członek
  • Zespół układający testy PNJA na studia stacjonarne 1 BA- członek
  • Zespół układający testy PNJA na studia stacjonarne 2 BA- członek
Lew Robert profesor uczelni
  • Kurs dokształcający Publishing In top journals- kierownik
  • Zespół ds. Bibliografii Pracowników- kierownik Zespołu
  • Zespól ds. monitorowania publikacji SNJL
Lijewska Agnieszka adiunkt
  • Komisja Egzaminacyjna PNJA Studia Stacjonarne 3 BA- członek
  • Zespół układający testy PNJA na studia stacjonarne 3 BA- członek
  • Zespół układający testy PNJA na studia stacjonarne 1 BA- członek
  • Zespół układający testy PNJA na studia stacjonarne 1 MA- członek
Lipoński Wojciech profesor
  • Czasopismo Polish-Anglosaxon Studies- Redaktor
Listewnik Marta adiunkt
  • Komisja Rekrutacyjna na studia Licencjackie Stacjonarne Filologia Angielska- sekretarz
Van Luijk Ruben st.wykładowca dr
  • nie przypisano
Maciejewska Eliza doktorant
  • nie przypisano
Maciulewicz Joanna profesor uczelni
  • Czasopismo SAP- Asystent Redaktora
  • Komisja Rekrutacyjna na studia Magisterskie Niestacjonarne Filologia Angielska- przewodniczący
  • Koordynator przedmiotu - Teoria literatury i kultury
  • Rada Biblioteki Filologicznej Novum- członek
Macedulska Katarzyna adiunkt
  • nie przypisano
Majdowska Klaudia pracownik administracyjny
  • Pełnomocnik Dziekana ds. programu USOS
  • Zespół ds. Planu Zajęć Studia Stacjonarne- członek zespołu
Makowska Marta pracownik administracyjny
  • nie przypisano
Malarski Kamil st.wykładowca
  • Stylesheet WA
Małecka Magdalena pracownik administracyjny
  • Komisja Rekrutacyjna na studia Licencjackie Niestacjonarne Filologia Angielska- sekretarz
  • Komisja Rekrutacyjna na studia Magisterskie Niestacjonarne Filologia Angielska- sekretarz
  • Webleader - Dziekanat ds. studiów niestacjonarnych strona WA
  • Webleader - Dziekanat ds. studiów niestacjonarnych portale społecznościowe
Markowicz Marcin doktorant
  • Komisja Egzaminacyjna PNJA Studia Niestacjonarne 2 BA- członek
  • Komisja Egzaminacyjna PNJA Studia Stacjonarne 2 BA- członek
  • Zespół ds. Egzaminów wstępnych 1BA Specjalizacja Tłumaczeniowa- członek
Mazur Iwona adiunkt
  • Zespół ds. Egzaminów końcowych Specjalizacja Tłumaczenia Pisemnego- członek
  • Zespół ds. Egzaminów wstępnych 1BA Specjalizacja Tłumaczeniowa- członek
Melton Brian st.wykładowca dr
  • Writing Centre- członek
  • Zespół układający testy PNJN na studia stacjonarne 1 MA
Michalski Grzegorz st.wykładowca dr
  • Komisja Rekrutacyjna na studia Magisterskie Stacjonarne Filologia Angielska- sekretarz
  • Webleader - Zakład Współczesnego Języka Angielskiego
  • Zastępca Pełnomocnika Dziekana ds. zarządzania witryną internetową
  • Zespół ds. promocji i współpracy z otoczeniem
Mostowski Michał doktorant
  • Komisja Egzaminacyjna PNJA Studia Niestacjonarne 1 BA- członek
  • Komisja Egzaminacyjna PNJA Studia Stacjonarne 1 BA- członek
  • Webleader - studia doktoranckie
Nadstoga Zbigniew st.wykładowca
  • Koordynator specjalizacji - Specjalizacja Tłumaczenia Konferencyjne
  • Koordynator studiów - Międzywydziałowe Studia Tłumaczenia Konferencyjnego
  • Zespół ds. Egzaminów końcowych Wydziałowe Studia Tłumaczenia Konferencyjnego 1MA- członek
  • Zespół ds. Egzaminów końcowych program Tłumaczenia Konferencyjnego-członek
Nahumko Shane st.wykładowca
  • PRK- PNJA syllabus update- członek
  • Koordynator PNJA na studia stacjonarne Writing
  • Zespół układający testy PNJA na studia stacjonarne 3 BA- członek
  • Zespół układający testy PNJA na studia stacjonarne 1 BA- członek
  • Zespół układający testy PNJA na studia stacjonarne 1 MA- członek
  • Zespół układający testy PNJA na studia stacjonarne 2 BA- członek
Naranowicz Marcin doktorant
  • Komisja Dyscyplinarna dla Doktorantów- członek
  • Komisja Egzaminacyjna PNJA 1 RAF- członek
  • Komitet Organizacyjny Konferencji PLM- członek
  • Komitet Organizacyjny Konferencji YLMP- członek
  • Laboratorium Języka i Komunikacji LCL - pracownik
  • Rada Samorządu Doktorantów- przewodniczący
  • Wydziałowa Komisja Ekonomiczna Doktorantów- członek
Newsham Paul st.wykładowca
  • PRK- PNJA syllabus update- członek
  • Komisja Egzaminacyjna PNJA Studia Stacjonarne 1 MA- członek
  • Koordynator PNJA na studia stacjonarne Integrated Skills
  • Koordynator PNJA na studia stacjonarne Speaking
  • Zespół układający testy PNJA na studia stacjonarne 3 BA- członek
  • Zespół układający testy PNJA na studia stacjonarne 1 BA- członek
  • Zespół układający testy PNJA na studia stacjonarne 1 MA- członek
  • Zespół układający testy PNJA na studia stacjonarne 2 BA- członek
Niewiadomska Aleksandra pracownik administracyjny
  • Laboratorium ds. projektów krajowych i zagranicznych - menadżer projektu
  • Pełnomocnik Dziekana ds. grantów
Nowak Agnieszka pracownik administracyjny
  • Komitet Organizacyjny Konferencji ODNoWA- administracja
  • Webleader - Dziekanat główny
  • Zespół ds. rocznego wynagrodzenia motywacyjnego - sekretarz
Olesiejko Jacek st.wykładowca dr
  • Opiekun Praktyk Niepedagogicznych kierunek English Linguistics: Theories, Interfaces, Technologies
  • Opiekun Praktyk Niepedagogicznych kierunek English Studies: Literature and Culture
  • Opiekun Praktyk Niepedagogicznych kierunek Filologia Angielsko-Chińska
Olszewska Ewa doktorant
  • nie przypisano
Olsza Małgorzata adiunkt
  • Komisja Rekrutacyjna na studia Licencjackie Stacjonarne Filologia- sekretarz
  • Opiekun roku 2 MA Studia Stacjonarne
  • Opiekun roku 3 BA Studia Niestacjonarne
  • Webleader - Zakład Literatury Amerykańskiej
  • Zespół ds. Egzaminów końcowych Wydziałowe Studia Tłumaczenia Specjalistycznego i Zawodowego- członek
  • Zespół ds. Egzaminów wstępnych 1MA Specjalizacja Tłumaczenie Pisemne- członek
Orzechowska Paula adiunkt
  • Koordynator Kierunku- Kierunek English Liguistics Theories, Interfaces, Technologies
  • P.O. Kierowniczki Laboratorium Neuronauki Języka
  • Rada Dziekańska - członek/członkini
Paciorkowski Tomasz doktorant
  • nie przypisano
Paluszek Przemysław st.wykładowca
  • Komisja Egzaminacyjna PNJN Studia Stacjonarne 2 BA- członek
  • Komisja Egzaminacyjna PNJN Studia Stacjonarne 3 BA- członek
Pawelczyk Joanna profesor uczelni
  • Komitet Organizacyjny Konferencji YLMP- przewodniczący
  • Opiekun Koła Naukowego Language & Gender & Sexuality LaGeS
  • Organizator spotkań naukowych WA Friday Lectures
  • Rada Dziekańska - przewodnicząca
  • Wydziałowy Zespół oceniający- przewodniczący
  • Zespół ds. Nagród- przewodniczący
  • Zespół ds. obciążeń pozadydaktycznych- kierownik Zespołu
Perdek Magdalena st.wykładowca dr
  • Komisja Egzaminacyjna PNJA Studia Niestacjonarne 2 MA- członek
  • Komisja Egzaminacyjna PNJA Studia Stacjonarne 1 MA- członek
  • Koordynator ds. planu zajęć
  • Koordynator specjalizacji - Specjalizacja Tłumaczenia Pisemne
  • Koordynator specjalizacji - Specjalizacja tłumaczeniowa
  • Webleader - Zakład Leksykografii i Leksykologii
  • Zespół ds. Egzaminów końcowych Specjalizacja Tłumaczenia Pisemnego- członek
  • Zespół ds. Egzaminów wstępnych 1MA Specjalizacja Tłumaczenie Pisemne- członek
  • Zespół ds. obciążeń dydaktycznych- członek
Phillips Colin st.wykładowca
  • PRK- PNJA syllabus update- członek
  • Komisja Egzaminacyjna PNJA Studia Stacjonarne 2 BA- członek
  • Komisja Egzaminacyjna- egzamin warunkowy PNJA Studia Stacjonarne 2 BA- członek
  • Koordynator PNJA na studia stacjonarne Writing
  • Zespół poprawiający prace Pisanie 1MA
  • Zespół układający testy PNJA na studia stacjonarne 3 BA- członek
  • Zespół układający testy PNJA na studia stacjonarne 1 MA- członek
  • Zespół układający testy PNJA na studia stacjonarne 2 BA- członek
Pietrala Dawid adiunkt
  • Komisja Egzaminacyjna PNJA Studia Niestacjonarne 1 MA- przewodniczący
  • Komisja Rektorska ds. współpracy z gospodarką- przedstawiciel WA
  • Pełnomocnik Dziekana ds. Współpracy z Przedsiębiorcami
  • Zespół ds. promocji i współpracy z otoczeniem
Piotrowska-Gotowała Magdalena pracownik administracyjny
  • Komisja Rekrutacyjna na studia Licencjackie Niestacjonarne Filologia Angielska- sekretarz
  • Komisja Rekrutacyjna na studia Magisterskie Niestacjonarne Filologia Angielska- sekretarz
  • Komisja Rekrutacyjna na studia Magisterskie Stacjonarne Filologia Niderlandzka- sekretarz
  • Webleader - studia doktoranckie
  • Zespół ds. Planu Zajęć Studia Niestacjonarne- członek zespołu
Pomeroy Jeremy st.wykładowca dr
  • nie przypisano
Powalska-Mugaj Aleksandra pracownik administracyjny
  • nie przypisano
Pracownia Komputerowa
  • nie przypisano
Pracownia Wydawnicza
  • Zespół Przygotowania Komputerowego Testów oraz szkoleń komputerowych osób układających zadania testowe w zakresie obróbki komputerowej testów- członek
Puzia-Sobieska Olga doktorant
  • nie przypisano
Rataj Karolina adiunkt
  • nie przypisano
Ratajczak Magdalena pracownik administracyjny
  • Koordynator programu Erasmus +
  • Opiekun zagranicznych studentów
Remiszewska Katarzyna st.wykładowca dr
  • Komisja Egzaminacyjna PNJA Studia Niestacjonarne 1 BA- członek
  • Komisja Egzaminacyjna PNJA Studia Stacjonarne 1 BA- członek
  • Komisja ds. Egzaminów Wstępnych na Międzydziałowe Studia Magisterskie w zakresie Tłumaczenia Specjalistycznego i Zawodowego- członek
  • Koordynator PNJA na studia stacjonarne Tłumaczenia
  • Zespół ds. Egzaminów końcowych Specjalizacja Tłumaczenia Pisemnego- członek
  • Zespół ds. Egzaminów końcowych Wydziałowe Studia Tłumaczenia Specjalistycznego i Zawodowego- członek
  • Zespół ds. Egzaminów wstępnych 1BA Specjalizacja Tłumaczeniowa- członek
Remiszewski Michał st.wykładowca dr
  • Członek Rady UAM ds. Kształcenia na Odległość
  • PRK- PNJA syllabus update- członek
  • Kierownik Pracowni Innowacji Edukacyjnych i Technologii Językowych
  • Komisja Egzaminacyjna PNJA Studia Stacjonarne 3 BA- członek
  • Koordynator ds. e-learningu
  • Koordynator PNJA na studia stacjonarne Gramatyka
  • Rada Dziekańska - członek/członkini
  • Rada ds. Kształcenia na Odległość- członek
  • Webleader - studia podyplomowe
  • Webleader - Pracownia Innowacji Edukacyjnych i Technologii Językowych
  • Wydziałowy Zespół ds. zapewnienia jakości kształcenia- członek
  • Zespół ds. monitorowania strategii- członek
  • Zespół ds. opracowania koncepcji kształcenia językowego studentów- członek
  • Zespół ds. rocznego wynagrodzenia motywacyjnego- członek
  • Zespół układający testy PNJA na studia stacjonarne 3 BA- członek
  • Zespół układający testy PNJA na studia stacjonarne 1 BA- członek
  • Zespół układający testy PNJA na studia stacjonarne 1 MA- członek
  • Zespół układający testy PNJA na studia stacjonarne 2 BA- członek
Resiner Johnna st.wykładowca
  • Komisja Egzaminacyjna PNJA Studia Niestacjonarne 1 BA- członek
  • Komisja Egzaminacyjna PNJA Studia Stacjonarne 1 BA- członek
Rogos - Hebda Anna adiunkt
  • nie przypisano
Rogos - Hebda Justyna adiunkt
  • Komisja Egzaminacyjna PNJA Studia Niestacjonarne 3 BA- przewodniczący
  • Zespół układający testy PNJA na studia stacjonarne 3 BA- członek
  • Zespół układający testy PNJA na studia stacjonarne 1 BA- członek
  • Zespół układający testy PNJA na studia stacjonarne 1 MA- członek
  • Zespół układający testy PNJA na studia stacjonarne 2 BA- członek
Rosiak Karolina st.wykładowca dr
  • Czasopismo Studia Celtica Posnaniesia- Redaktor
  • Opiekun Koła Naukowego Celtic
  • Webleader - Pracownia Studiów Celtyckich
Rudziński Piotr doktorant
  • nie przypisano
Rutkowska Hanna profesor uczelni
  • Koordynator specjalności- Specjalność filologia angielsko-chińska
Rysiewicz Jacek st.wykładowca dr
  • Komisja Egzaminacyjna PNJA 1 RAF- członek
  • Studia Podyplomowe Kształcenie Nauczycieli Języka Angielskiego- kierownik
Rzepa Agnieszka profesor uczelni
  • Kierownik Pracowni Literatury Kanadyjskiej
  • Koordynator specjalizacji- Specjalizacja kanadyjska
  • Rada Biblioteki Filologicznej Novum- członek
  • Rada Dziekańska - członek/członkini
Saeys Nancy st.wykładowca
  • Komisja Egzaminacyjna PNJN Studia Stacjonarne 1 BA- przewodniczący
  • Komisja Egzaminacyjna PNJN Studia Stacjonarne 1 MA- członek
  • Komisja Egzaminacyjna PNJN Studia Stacjonarne 2 MA- członek
  • Komisja Egzaminacyjna PNJN Studia Stacjonarne 2 BA- przewdoniczący
  • Komisja Egzaminacyjna PNJN Studia Stacjonarne 3 BA- przewodniczący
  • Opiekun roku 1BA Studia Stacjonarne-filologia
Salamon Patrycja doktorant
  • nie przypisano
Sawala Krzysztof st.wykładowca dr
  • Społeczny Inspektor pracy
  • Zespół przygotowujący materiały do opracowania statystycznego egzaminów PNJA (spreadsheets oraz system obliczania wyników egzaminów)- członek
Schwartz Geoffrey profesor uczelni
  • nie przypisano
Scheffler Paweł profesor uczelni
  • Kierownik Zakładu Angielskiego Językoznawstwa Stosowanego i Dydaktyki Języka Angielskiego
  • Odwoławcza Komisja Dyscyplinarna dla Studentów- wiceprzewodniczący
  • Rada Dziekańska - członek/członkini
Setecka Agnieszka profesor uczelni
  • Koordynator przedmiotu - Historia literatury angielskiej po 1900 roku
  • Rada Dziekańska - członek/członkini
  • Zespół ds. Planu zajęć Studia Niestacjonarne- kierownik zespołu
  • Zespół ds. obciążeń dydaktycznych- członek
Siek-Piskozub Teresa profesor
  • nie przypisano
Sikora-Sabat Anna adiunkt
  • Opiekun roku 1 MA Studia Stacjonarne-filologia niderlandzka
  • Webleader - Zakład Studiów Niderlandzkich i Południowoafrykańskich
  • Wydziałowy Zespół Oceniający- członek
Sikorska Liliana profesor
  • Czasopismo MEM- Redaktor
  • Czasopismo SAP- Redaktor Literacki
  • Kierownik Zakładu Literatury Angielskiej i Lingwistyki Literackiej
  • Komitet Organizacyjny Konferencji LIES- przewodniczący
  • Koordynator przedmiotu - Historia literatury brytyjskiej przed 1900
  • Rada Dziekańska - członek/członkini
Skirecki Tomasz st.wykładowca dr
  • Koordynator przedmiotu - Historia USA
  • Koordynator przedmiotu - Historia Wysp Brytyjskich
  • Pełnomocnik Dziekana ds. promocji i współpracy z otoczeniem
  • Senat- członek
  • Webleader - Zakład Badań nad Tekstami Kultury
Śmiecińska Joanna st.wykładowca
  • Komisja Egzaminacyjna PNJA Studia Stacjonarne 1 MA- członek
  • Opiekun roku 2 BA Studia Niestacjonarne
  • Pełnomocnik Dziekana ds. pomocy materialnej
  • Wydziałowa Komisja Ekonomiczna Doktorantów- przewodniczący
Sobkowiak Włodzimierz profesor
  • nie przypisano
Sowa Wojciech profesor
  • Ekspert Szkoły ds. projektów krajowych i zagranicznych
  • Laboratorium ds. projektów krajowych i zagranicznych - kierownik
  • Rada Dziekańska - członek/członkini
  • Zespół ds. monitorowania strategii- członek
Stałanowska Patrycja pracownik administracyjny
  • nie przypisano
Stachura Paweł profesor uczelni
  • nie przypisano
Syguła-Janowska Barbara st.wykładowca
  • PRK- PNJA syllabus update- członek
  • Komisja Egzaminacyjna PNJA Studia Niestacjonarne 3 BA- członek
  • Koordynator PNJA na Studia Niestacjonarne BA
  • Zespół układający testy PNJA na studia stacjonarne 1 BA- członek
  • Zespół układający testy PNJA na studia stacjonarne 1 MA- członek
  • Zespół układający testy PNJA na studia stacjonarne 2 BA- członek
Szczepankiewicz Piotr doktorant
  • Rada Samorządu Doktorantów- członek
  • Sejmik Doktorantów- wydziałowy delegat
Szczegóła Tomasz st.wykładowca
  • PRK- PNJA syllabus update- członek
  • Komisja Egzaminacyjna PNJA Studia Stacjonarne 3 BA- członek
  • Koordynator PNJA na studia stacjonarne Integrated Skills
  • Webleader - Pracownia Praktycznego Nauczania Języka Angielskiego
  • Zespół przygotowujący strony PNJA- członek
  • Zespół układający testy PNJA na studia stacjonarne 3 BA- członek
  • Zespół układający testy PNJA na studia stacjonarne 1 BA- członek
  • Zespół układający testy PNJA na studia stacjonarne 1 MA- członek
  • Zespół układający testy PNJA na studia stacjonarne 2 BA- członek
Szczypiński Tomasz pracownik inż.-tech.
  • Webleader - Pracownia Komputerowa
  • Zespół ds. rocznego wynagrodzenia motywacyjnego- członek
Szumański Borys pracownik administracyjny
  • Komisja Rekrutacyjna na studia Licencjackie Stacjonarne Filologia Niderlandzka- sekretarz
  • Komisja Rekrutacyjna na studia Magisterskie Stacjonarne Filologia Angielska- sekretarz
  • Webleader - Dziekanat ds. studiów stacjonarnych strona WA
Tajsner Przemysław profesor
  • Komisja ds. zatwierdzania Efektów Uczenia się- przewodniczący
  • Komisja Dyscyplinarna dla Nauczycieli Akademickich
  • Koordynator przedmiotu - Składnia i morfologia języka Angielskiego
Tomczak Ewa st.wykładowca
  • Komisja Egzaminacyjna PNJA Studia Niestacjonarne 1 BA- członek
  • Webleader - Zakład Studiów Psycholingwistycznych
  • Wydziałowy Koordynator ds. badań losów Absolwentów
  • Zespół ds. promocji i współpracy z otoczeniem
Turski Marcin st.wykładowca
  • Rzecznik prasowy WA
  • Wydziałowy Korespondent Uniwersyteckiego Systemu Informacji
  • Zespół ds. Egzaminów końcowych Wydziałowe Studia Tłumaczenia Konferencyjnego 1MA- członek
  • Zespół ds. promocji i współpracy z otoczeniem
van der Ham Bas wykładowca
  • Komisja Egzaminacyjna PNJN Studia Stacjonarne 1 BA- członek
  • Komisja Egzaminacyjna PNJN Studia Stacjonarne 2 BA- członek
  • Komisja Egzaminacyjna PNJN Studia Stacjonarne 3 BA- członek
  • Komisja Rekrutacyjna na studia Magisterskie Stacjonarne Filologia Niderlandzka- sekretarz
  • Opiekun roku 2 BA Studia Stacjonarne-filologia
  • Technics of Efective Language Learning - organizator
  • Webleader - Zakład Studiów Niderlandzkich i Południowoafrykańskich
Wach Aleksandra adiunkt
  • Komisja Egzaminacyjna PNJA Studia Stacjonarne 3 BA- przewodniczący
  • Opiekun Koła Naukowego Research in English Applied Linguistics REAL
  • Pełnomocnik Dziekana ds. punktów ECTS
Wąsik Elżbieta profesor uczelni
  • nie przypisano
Wąsik Zdzisław profesor
  • nie przypisano
Weckwerth Jarosław st.wykładowca dr
  • Czasopismo PSiCL- Asystent Redaktora
  • Komisja Egzaminacyjna PNJA Studia Stacjonarne 1 MA- członek
  • Komitet Organizacyjny Konferencji PLM- członek
  • Koordynator przedmiotu - Fonetyka i Fonologia języka angielskiego
Wenderski Michał st.wykładowca
  • Komisja Egzaminacyjna PNJN Studia Stacjonarne 1 MA- członek
  • Komisja Egzaminacyjna PNJN Studia Stacjonarne 2 MA- członek
Whyatt Bogusława profesor uczelni
  • Kierowniczka studiów doktoranckich
  • Kierownik Zakładu Studiów Psycholingwistycznych
  • Kurator Zakładu Studiów nad Przekładem
  • Opiekun Koła Naukowego PSYCHOLinguistics
  • Organizator spotkań naukowych WA Friday Lectures
  • Rada Dziekańska - członek/członkini
Whyatt Christopher st.wykładowca
  • PRK- PNJA syllabus update- członek
  • Komisja Egzaminacyjna PNJA Studia Stacjonarne 3 BA- członek
  • Komisja Egzaminacyjna- egzamin warunkowy PNJA Studia Stacjonarne 1 BA- członek
  • Koordynator PNJA na studia stacjonarne Integrated Skills
  • Zespół układający testy PNJA na studia stacjonarne 3 BA- członek
  • Zespół układający testy PNJA na studia stacjonarne 1 BA- członek
  • Zespół układający testy PNJA na studia stacjonarne 1 MA- członek
  • Zespół układający testy PNJA na studia stacjonarne 2 BA- członek
Wiercińska Katarzyna adiunkt
  • Czasopismo Werkwinkel- Asystent Redaktora
  • Komisja Egzaminacyjna PNJN Studia Stacjonarne 1 BA- członek
  • Opiekun roku 3 BA Studia Stacjonarne-filologia
Wiland Bartosz adiunkt
  • Wydziałowy Koordynator ds. badań losów Absolwentów
Wilczyńska Elżbieta st.wykładowca dr
  • Komisja Egzaminacyjna PNJA Studia Niestacjonarne 1 MA- członek
  • Koordynator przedmiotu - Studia kulturowe angielskiego obszaru językowego
  • Koordynator specjalizacji - Specjalizacja Literatura i Kultura Amerykańska
  • Opiekun roku 1 MA Studia Niestacjonarne
  • Zespół poprawiający prace Pisanie 1MA
Williams Timothy st.wykładowca dr
  • Komisja Egzaminacyjna PNJA Studia Niestacjonarne 1 MA- członek
  • Komisja Egzaminacyjna PNJA Studia Niestacjonarne 2 BA- członek
Wiśniewska-Przymusińska Malwina doktorant
  • nie przypisano
Witkoś Jacek profesor
  • Kierownik Zakładu Polsko-Angielskiego Językoznawstwa Porównawczego
  • Pełnomocnik Dziekana ds. rankingów
  • Pełnomocnik Dziekana ds. studiów prowadzonych łącznie z Wydziałem Pedagogiczno-Artystycznym w Kaliszu
  • Rada Dziekańska - członek/członkini
  • Uczelniany Zespół Odwoławczy- przedstawiciel WA
Witczak Olga doktorant
  • Komitet Organizacyjny Konferencji YLMP- członek
  • Laboratorium Języka i Komunikacji LCL - pracownik
  • Zespół ds. Egzaminów końcowych Specjalizacja Tłumaczenia Pisemnego- członek
  • Zespół ds. Egzaminów wstępnych 1BA Specjalizacja Tłumaczeniowa- członek
Wojtkowiak Ewelina doktorant
  • Komisja Egzaminacyjna PNJA 3 RAF- członek
Wojciechowska Sylwia adiunkt
  • Komisja Egzaminacyjna PNJA Studia Stacjonarne 1 BA- przewodniczący
  • Zespół układający testy PNJA na studia stacjonarne 1 BA- członek
Wolfram-Romanowska Danuta st.wykładowca dr
  • nie przypisano
Woźniakowski Łukasz doktorant
  • Komisja Egzaminacyjna- egzamin warunkowy PNJA Studia Stacjonarne 1 BA- członek
  • Wydziałowy Zespół ds. oceny jakości kształcenia- członek
Wrembel Magdalena profesor uczelni
  • nie przypisano
Wysocka Hanna st.wykładowca dr
  • Komisja Egzaminacyjna PNJA Studia Niestacjonarne 1 MA- przewodniczący
  • Komisja Egzaminacyjna PNJA Studia Stacjonarne 1 BA- przewodniczący
  • Koordynator PNJA na Studia Niestacjonarne MA
  • Zespół przygotowujący strony PNJA- członek
Włodarczyk Matylda profesor uczelni
  • Komisja Rekrutacyjna na studia Licencjackie Stacjonarne Filologia Angielska- przewodniczący
  • Rada Biblioteki Filologicznej Novum- członek
  • Rada Biblioteczna UAM- członek
  • Zespół ds. monitorowania strategii- członek
Yao Yu doktorant
  • nie przypisano
Zabielska Magdalena adiunkt
  • nie przypisano
Zagórska Paulina adiunkt
  • Czasopismo SAP- Asystent Redaktora
  • Opiekun roku 2 BA Studia Stacjonarne
Zajączkowska Agnieszka doktorant
  • Zespół ds. grafiki i materiałów promocyjnych
Zajas Paweł profesor uczelni
  • Czasopismo Werkwinkel- Redaktor
  • Komisja Rekrutacyjna na studia Licencjackie Stacjonarne Filologia Niderlandzka- przewodniczący
  • Komisja Rekrutacyjna na studia Magisterskie Stacjonarne Filologia Niderlandzka- przewodniczący
  • Koordynator ds. programu CEEPUS (Niderlandy)
  • Zespół ds. Nagród- członek
Zbierska-Sawala Anna st.wykładowca dr
  • Komisja Egzaminacyjna PNJA Studia Stacjonarne 3 BA- przewodniczący
  • Zespół układający testy PNJA na studia stacjonarne 3 BA- członek
  • Zespół układający testy PNJA na studia stacjonarne 1 BA- członek
  • Zespół układający testy PNJA na studia stacjonarne 1 MA- członek
  • Zespół układający testy PNJA na studia stacjonarne 2 BA- członek
Zgoła Patrycja pracownik administracyjny
  • Centrum Wydziałowe Bilingualism Matters - Administrative Coordinator
  • Wydziałowy Koordynator Systemu EZD
Ziemny Aleksander pracownik administracyjny
  • nie przypisano
Zielińska Urszula wykładowca
  • PRK- PNJA syllabus update- członek
  • Komisja Egzaminacyjna PNJA Studia Stacjonarne 2 BA- członek
  • Komisja Egzaminacyjna- egzamin warunkowy PNJA Studia Stacjonarne 2 BA- członek
  • Komitet Organizacyjny Konferencji ODNoWA- członek
  • Koordynator PNJA na studia stacjonarne Comunicative Practice
  • Koordynator PNJA na studia stacjonarne Speaking
  • Obserwator Okręgowej Komisji Egzaminacyjnej
  • Technics of Efective Language Learning - członkini
  • Zespół ds. monitorowania strategii- członek
  • Zespół układający testy PNJA na studia stacjonarne 3 BA- członek
  • Zespół układający testy PNJA na studia stacjonarne 1 BA- członek
  • Zespół układający testy PNJA na studia stacjonarne 1 MA- członek
  • Zespół układający testy PNJA na studia stacjonarne 2 BA- członek
Żychliński Sylwiusz adiunkt
  • Opiekun Koła Naukowego Syn&Sin
Zydorowicz Paulina adiunkt
  • PRK- PNJA syllabus update- członek
  • Komisja Egzaminacyjna PNJA Studia Stacjonarne 1 BA- przewodniczący
  • Komisja Egzaminacyjna- egzamin warunkowy PNJA Studia Stacjonarne 1 BA- przewodniczący
  • Koordynator PNJA na studia stacjonarne Fonetyka
  • Wydziałowy Zespół Oceniający- członek
Łęska-Drajerczak Iwona st.wykładowca dr
  • Kierownik Pracowni Praktycznego Nauczania Języka Angielskiego
  • Komisja Egzaminacyjna PNJA Studia Niestacjonarne 1 BA- przewodniczący
  • Komisja Egzaminacyjna PNJA Studia Stacjonarne 2 BA- przewodniczący
  • Komisja Egzaminacyjna- egzamin warunkowy PNJA Studia Stacjonarne 2 BA- przewodniczący
  • Koordynator PNJA na Studiach Stacjonarnych
  • Rada Dziekańska - członek/członkini
  • Technics of Efective Language Learning - członkini
  • Wydziałowy Zespół Oceniający- członek
  • Wydziałowy Zespół ds. zapewnienia jakości kształcenia- członek
  • Zespół ds. obciążeń dydaktycznych- członek
  • Zespół przygotowujący strony PNJA- członek
  • Zespół układający testy PNJA na studia stacjonarne 3 BA- członek
  • Zespół układający testy PNJA na studia stacjonarne 1 BA- członek
  • Zespół układający testy PNJA na studia stacjonarne 1 MA- członek
  • Zespół układający testy PNJA na studia stacjonarne 2 BA- członek
Łęska Paulina adiunkt
  • Opiekun roku 1 BA Studia Stacjonarne
Łyczykowska Małgorzata doktorant
  • nie przypisano